Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ρε γαμωτο γιατι στα trainee προγραμματα θελουν μεταπτυχιακο?ειναι fucking trainee!!δηλαδη εγω για να παρω τη πιο ασήμαντη δουλεια πρεπει να κανω και μεταπτυχιακο?αν ειναι δυνατον..παω να κλαψω στη γωνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε γαμωτο γιατι στα trainee προγραμματα θελουν μεταπτυχιακο?ειναι fucking trainee!!δηλαδη εγω για να παρω τη πιο ασήμαντη δουλεια πρεπει να κανω και μεταπτυχιακο?αν ειναι δυνατον..παω να κλαψω στη γωνια...

 

η δουλεια ειναι πραγματικα ασημαντη; 

Για τα προγραμματα του ΟΑΕΔ μιλαμε;

in other news

 

αυτο εχει γελιο

http://www.ebay.co.uk/itm/Ice-Phone-Smartphone-Handset-Retro-Phone-Rubberised-Finish-Gift-XMAS-Ice-Phone-/310784429022?_trksid=p2050601.m2174&_trkparms=

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δουλεια ειναι πραγματικα ασημαντη; 

Για τα προγραμματα του ΟΑΕΔ μιλαμε;

οχι για τα προγραμματα που εχουν διαφορες εταιριες.υποτιθεται οτι σε εχουν 1-2 χρονια σου δειχνουν τη δουλεια σε περνανε απο τα τμηματα και γενικα δουλευεις/μαθαινεις.στο τελος του προγραμματος αποφασιζουν αν θα σε παρουν.το θεμα ειναι οτι στην αρχη ολοι λενε ψαχνουμε για χαρωπα δουλευτερα ατομα και μετα στο ριχνουν οτι πρεπει να εισαι σε μεταπτυχιακο ή να εχει παρει ενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι για τα προγραμματα που εχουν διαφορες εταιριες.υποτιθεται οτι σε εχουν 1-2 χρονια σου δειχνουν τη δουλεια σε περνανε απο τα τμηματα και γενικα δουλευεις/μαθαινεις.στο τελος του προγραμματος αποφασιζουν αν θα σε παρουν.το θεμα ειναι οτι στην αρχη ολοι λενε ψαχνουμε για χαρωπα δουλευτερα ατομα και μετα στο ριχνουν οτι πρεπει να εισαι σε μεταπτυχιακο ή να εχει παρει ενα.

slavery,ftw...

 

Ωρε παιδιά (κατα)κα(η)μένα,σε τι κόσμο θα ζήσετε ωρε.

 

Αν δεν τα πάρετε παραμάζωμα όλα,θα είστε άξιοι συνεχιστές του ωχαδερφισμού που σας ενεχειρίσαμε.Προς δόξα και τιμή του νεοφιλελευθερισμού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Καλημέρα σας!

-Καλημέρα.

-Μιμή Στανίση λέγομαι, σας παίρνω τηλέφωνο από την supermuchhealthcareforthewin. Είστε ασφαλισμένος στον ΕΟΠΥΥ;

-Ναι.

-Πολύ ωραία, έχουμε ένα πρόγραμμα, με το οποίο αν πληρώσετε μία πολύ μικρή ετήσια συνδρομή θα μπορείτε να κάνετε τις εξετάσεις στα νοσομομεία που συνεργαζόμαστε εντελώς δωρεάν.

-Δεν θέλω, είμαι ήδη σε άλλο πρόγραμμα.

-Ποιο είναι αυτό;

-Επίσημο, του Υπουργείου Υγείας, με κάθε γενική αίματος δίνει δώρο και βιβλία, ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΓΕΡΣΙΣ, εσείς δίνετε βιβλία;

-Έχουμε αν σας ενδιαφέρει οικογενειακή προσφορά [..]

-ΠΑΤΡΙΔΟΓΝΩΣΙΑ; ΑΦΥΠΝΙΣΗ;

-Νομίζω πως με κοροϊδεύετε.

-Σας παρακαλώ!

-Τουτ.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Καλημέρα σας!

-Καλημέρα.

-Μιμή Στανίση λέγομαι, σας παίρνω τηλέφωνο από την supermuchhealthcareforthewin. Είστε ασφαλισμένος στον ΕΟΠΥΥ;

-Ναι.

-Πολύ ωραία, έχουμε ένα πρόγραμμα, με το οποίο αν πληρώσετε μία πολύ μικρή ετήσια συνδρομή θα μπορείτε να κάνετε τις εξετάσεις στα νοσομομεία που συνεργαζόμαστε εντελώς δωρεάν.

-Δεν θέλω, είμαι ήδη σε άλλο πρόγραμμα.

-Ποιο είναι αυτό;

-Επίσημο, του Υπουργείου Υγείας, με κάθε γενική αίματος δίνει δώρο και βιβλία, ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΓΕΡΣΙΣ, εσείς δίνετε βιβλία;

-Έχουμε αν σας ενδιαφέρει οικογενειακή προσφορά [..]

-ΠΑΤΡΙΔΟΓΝΩΣΙΑ; ΑΦΥΠΝΙΣΗ;

-Νομίζω πως με κοροϊδεύετε.

-Σας παρακαλώ!

-Τουτ.

Αυτά πρέπει να ηχογραφούνται κύριε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχαίνει να ήρθε στο flat καινούργια κοπέλα από τον Καναδά και είναι φτυστή 1,75-1,80 σωματάρα (ακόμα και στο κούρεμα) αυτή

4432631_300.jpg

Ε ρε που μπλέκω με τους μούν@ρους.......

 

Γνωστο προβλημα αυτο με τις Καναδες φιλε. Ακομα και meh φατσα να εχουν, λογω του οτι ενα πολυ μεγαλο ποσοστο κανει γυμναστικη (τρεξιμο/γυμναστηριο/ποδηλατο/χορους/ρολλερς/σκειτ/κλπ), το would hit % ειναι αφανταστα μεγαλυτερο απο τη μεση ελληνιδα.

 

 

318993_10151250670104577_2002993403_n.jp

 

εχει κανεις λινκ?

 

http://www.youtube.com/watch?v=IBV5XAVXjgQ

 

You are welcome!  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το πρωί φόρεσα τη μια κάλτσα. Μετά χτύπησε το τηλέφωνο κτλ έφαγα πρωινό, ετοιμάστηκα, και φόρεσα τη δεύτερη κάλτσα στο τέλος. Ήταν όλα πολύ περίεργα κατά τη διάρκεια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστο προβλημα αυτο με τις Καναδες φιλε. Ακομα και meh φατσα να εχουν, λογω του οτι ενα πολυ μεγαλο ποσοστο κανει γυμναστικη (τρεξιμο/γυμναστηριο/ποδηλατο/χορους/ρολλερς/σκειτ/κλπ), το would hit % ειναι αφανταστα μεγαλυτερο απο τη μεση ελληνιδα.

 

 

 

GE0VfKS.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...