Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι καποια ατομα να ειναι τοσο χεστιδες..

 

Τους παρασιαζεται μια ευκαιρια, τον εχουν βοηθησει ολοι. Αυτος δηλιαζει και ψαχνει δικαιολογιες. Μηπως εκανα αυτο, μηπως το ενα.

 

Περασαν απο τα χερια του απειρα λεφτα, απειρες ευκαιριες, εδω και στο εξωτερικο. Αυτος δεν εκμεταλλευτικε τιποτα καθοταν στην ασφαλεια της στιγμης.

Παντα στα δυσκολα, κανει σαν βρεγμενη γατα.

 

Αλλα τον βλεπω ολη μερα στο πισι να παιζει lineage. Αγχωνεται μονο αν σπασει το σπαθι... Ε αυτον δεν τον δινω πλεον σημασια και μου την δινουν οι δικοι μου που παιρνουν το μερος του και την λενε σ'εμενα γιατι οποτε μου δωθει η ευκαιρια του την λεω για να τον ταρακουνισω..

 

Να δουλευεις ολη την εβδομαδα να μην προσφερεις κατι στο σπιτι ουτε φραγκο, ουτε να βοηθας σε καμια δουλεια και το σαββατο να λεσ δεν εχω λεφτα...

 

 

Ρε συ που πανε τα λεφτα σου τον ειπα μια στιγμη. Μου απαντησε δεν ξερω. Ε αν εσυ δεν ενδιαφερεσαι του λεω για το δικο σου καλο, ουτε εγω θα καταω να σκασω.

 

Απλα εχει ακομα την γιαγια μου και γονεις που του δινουν.. Μεγαλο λαθος τους.. Ποτε δεν τον αφησαν να ζοριστει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

kelly brook

Kelly+Brook+Naked+in+Beach+4.jpg


 
Brooke Shields(Γαλάζια λίμνη)

 

 

Brooke_Shields.png Με τέτοια φρυδάκια τραβελίζει λίγο η μου φαίνεται?

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παμε για καφεδακι....

 

Χαλαρα και μετα σπιτι .. Θα ετοιμασουνε την σακουλα με τα φαγητα για αυριο που θα παρουμε για την δουλεια και υπνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...