Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ολο κοντρα ημαστε εμεις..

 

Δηλαδη το καλοκαιρι γιατι να ειναι ανοιχτα ολες τις κυριακες; Τοτε τους συμφερει; Τωρα οχι;

Ισχυει για την τουριστικη περιοδο στα τουριστικα μερη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ισχυει για την τουριστικη περιοδο στα τουριστικα μερη

Μονο το καλοκαιρι υπαρχει τουριστικη περιοδος?

 

Η θεσσαλονικη και η Αθηνα δηλαδη δεν δεχονται τουριστες ολο το χρονο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω γατοκοριτσο γουσταρα αυριο να ξυπνησω και να παω μια βολτα σαλονικα να κανω κατι ψωνια που ηθελα, αλλα σχεδον ολοι οι φιλοι μου δεν δουλευουν και αν τους πω παμε θα μου πουν οτι δεν εχουν λεφτα και τι να ερθουν να κανουν και τετοια. Οποτε το αναβαλω...

 

Ηθελα να παρω ενα μπουφανακι, ενα παντελονι και κανενα μπλουζακι ή πουκαμισο. Αλλα με κοβω να τα παιρνω κατοπιν εορτης...

εγω θελω να παρω κανα παντελονι ή καμια μπλουζα σε οτι πιο χωμα τιμη μπορω να βρω.ειναι ποιο πολυ σαν κυνηγι θησαυρου παρα αγορες.πασαρε το ετσι και μπορει να τσιμπήσει κανενας να ερθει μαζι σου. :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο το καλοκαιρι υπαρχει τουριστικη περιοδος?

 

Η θεσσαλονικη και η Αθηνα δηλαδη δεν δεχονται τουριστες ολο το χρονο?

Ναι μιλαμε για εκτος κεντρ. πολεων, για μερη που ζουν κυριως απτν τουρισμο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θελω να παρω κανα παντελονι ή καμια μπλουζα σε οτι πιο χωμα τιμη μπορω να βρω.ειναι ποιο πολυ σαν κυνηγι θησαυρου παρα αγορες.πασαρε το ετσι και μπορει να τσιμπήσει κανενας να ερθει μαζι σου. :P

Ασε γατοκοριτσο, δε πιανουν αυτα σε αντρες... Εχω κανει ουκ ολιγες προσπαθειες...

Μονο εμεις ψαρωνουμε... Και γεμιιιιιιιιζουν οι ντουλαπες μπλουζες κλπ που καταληγεις να τα φορας 1-2 φορες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκασανε ταινιαρες...

 

Επισης

οι εκπτωσεις ειναι για τα ματια του κοσμου...

 

ωπ

μολις το θυμήθηκα...


Ασε γατοκοριτσο, δε πιανουν αυτα σε αντρες... Εχω κανει ουκ ολιγες προσπαθειες...

Μονο εμεις ψαρωνουμε... Και γεμιιιιιιιιζουν οι ντουλαπες μπλουζες κλπ που καταληγεις να τα φορας 1-2 φορες...

 

στο shopping οι γυναικες ειναι κυνηγοι 

και

οι ανδρες, συλλεκτες

 

Science of marketing 101

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θελω να παρω κανα παντελονι ή καμια μπλουζα σε οτι πιο χωμα τιμη μπορω να βρω.ειναι ποιο πολυ σαν κυνηγι θησαυρου παρα αγορες.πασαρε το ετσι και μπορει να τσιμπήσει κανενας να ερθει μαζι σου. :P

Κοιτα να κανω 60 χιλιομετρα για μια μπλουζα νομιζω δεν με συμφερει....

 

Πιο πολυ σαν μινι αλλαγη τοπιων και καταστασεων ηθελα να το συνδυασω και να παρω μερικα πραγματα που μου λειπουν.

 

Οντως σε οποιον και να το πω αυτο θα με πει ασε ρε μαλακα θα παμε εκει μονο για μια μπλουζα και γω δεν θα παρω τιποτα. Δεν παιζει. Να κερασω παιζει αλλα τοτε θα ειναι σαν εκδρομη με ξαδερφο απο το Αμερικα....

Πωπωπω θέλω παπούτσια αλλά δεν παίζει, θα καταλήξω να γίνω σαρανταποδαρούσα ...

πωπω νομίζω θέλω full ένδυση-υπόδημα-εσώρουχα..

τα θέλω ΟΛΑ :X

Αλλο που δεν θες εσυ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκασανε ταινιαρες...

 

 

επειδή σε παρακολουθω τι ταινίες βλέπεις ,μάλλον όχι δε σκάσανε ταινιάρες .Ασιατικές ταινίες και ταινίες του 1900 βλέπεις ρε καρντάση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...