Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Την πετυχα την κυριακη αργα μετα τις 12 ριξε μια ματια στην σελιδα του σκαι στο προγραμμα

 

Ευχαριστώ για την προσπάθεια, αλλά το μόνο που βρήκα είναι ένα ντοκυμαντέρ του National Geographic που έπαιξε την Κυριακή στις 12μισι. Δικό μου λάθος που δεν το διευκρίνησα, αλλά ψάχνω σειρά φαντασίας.

 

Όσο για το "V", έπαιζε το καλοκαίρι αργά το βράδυ; Αν ναι, μάλλον αυτό είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπιτάκια και μανούλες, και αδερφές και θείες. Δεν έχεις κοιμηθεί καλά την προηγούμενη νύχτα, και νυστάζεις όλη μέρα. Αποφασίζει λόγω ντάγκλας να κοιμηθείς στις 10 το βράδυ, για να στανιάρεις με ένα 11ώρο γαμάτο. Και σε ξυπνάει ένα τηλέφωνο στις 11, και στις τρεισίμιση για άγνωστο λόγο ξυπνάς και δεν ξανακοιμάσε ούτε με σφαίρες. 3,5 ώρες στριφογύρισμα στο κρεβάτι μόνο για να σηκωθώ στις 6,5 να βρίσω την ατυχία μου στο ινσομνια.

 

 

 

αν βαλω αυτες τις ετοιμες πιτσες που θελουν 10 λεπτα στον φουρνο , σε φουρνο μικροκυματων, θα γινουν;

Όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέθρα  B) 

έβλεπα στον ύπνομ οτ ειχα μαυρα μαλλιά μισά ράστα και μισά ίσια κανονικά
σε κάποια σημεία ήταν άσπρα σα το γάλα σε σχήμα κεραυνού 
πρέπ να κάνω έτσ τα μαλλιάμ ,με άρεσαν  :mellow: 

κάνει κρύο σήμερα α? 10 βαθμούς έλεγε εδω πριν λίγο 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αγόρασα στα αλήθεια κάτι σε ενα παιχνίδι του facebook με sms και δε με ήρθαν τα πράματα 
επικοινωνώ με την εταιρία του παιχνιδιού και ενώ μου μίλαγαν στα Ελληνικά στο ticket και μου ζήτησαν στιχία , τους τα δίνω (μαζι με τα sms codes ) και αρχίζει να μου μιλάει ενας άλλος στα Αγγλικά .

στο τέλος μου ειπε να μιλήσω με την εταιρία που στέλνεις τα sms και όταν προσπαθώ να ανοίξω ticket σε αυτούς με λέει εδώ και 15-16 ώρες και στη σελίδα τους στο fb δεν αναφέρει κάτι 
 

------------------------------------------
Maintenance Break

Your timing is impeccable! We're temporarily down for maintenance. Please check back soon while we make updates to the site.
-----------------------------------------------------------------------

με φάγανε τα 6 euro  :mad: 

αφού όλα έγιναν σωστά και το μόνο που δεν έγινε ηταν να λάβω τα items γιατι δεν μου τα δίνουν ?α??  :mad: 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλακοπίτουρες της εφορίας ναούμ. Δεν με δίνουν φορολογική ενημερότητα ονλάην, πρέπει να πάω από εκεί. Γιατί; Δεν έχω τίποτα καλύτερο να κάνω ξερωγώ; Κακό χτικιό να τους εύρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...