Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

γαμώ την υγρασία γαμώ. Θα απλώσω δίχτυα στο μπαλκόνι να μαζέψω γαύρο και σαρδέλα. Θα απλώσω στην ταράτσα τα άντερά μου με μανταλάκια χιαστί.

 

Καληφάκινμέρες. Πάω να καπνίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γίνεται στο κόσμο,γμτητρελλαμουμεσα.γαμw:Πήγα να φέρω κάτι πραματάκια από Λονδίνο.Με UPS γύρω στα 500 γιούργια (οδικό),με DHL δυόμισυ φορές πάνω (xpress) και ρωτώντας κάποιον γνωστό που κάνει εισαγωγές (θα μου δώσει το τηλ της μεταφορικής του να συννεοηθώ),ένα ογδονταρικάκι τη κούτα (1m X 0.7 X 0.7).

 

Ηλίθιοι είναι ή όπου μας πιάσουν;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιγουρίτσες,εφοδιασμός εν όψει εορταστικής περιόδου,μη ψάχνομαι τελευταία ώρα (των φρονίμων τα παιδιά...).

 

Είναι η ογκομέτρηση στη μέση που τα βγάζει πάνω από 98 κιλά,είναι και η εντολή που εγώ πρέπει να δώσω στη μεταφορική να παραλάβει (οι προμηθευτές εκεί απαξιούν να καλέσουν μεταφορική από κει,φαίνεται φάγανε φόλα,ή δεν ξέρω γιατί...) και στην Ελλάδα μάθανε ότι gαμιwμαστε και πλάκωσαν κι οι Εγγλέζοι (εκτός απ' τους Γερμανούς).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιγουρίτσες,εφοδιασμός εν όψει εορταστικής περιόδου,μη ψάχνομαι τελευταία ώρα (των φρονίμων τα παιδιά...).

 

Είναι η ογκομέτρηση στη μέση που τα βγάζει πάνω από 98 κιλά,είναι και η εντολή που εγώ πρέπει να δώσω στη μεταφορική να παραλάβει (οι προμηθευτές εκεί απαξιούν να καλέσουν μεταφορική από κει,φαίνεται φάγανε φόλα,ή δεν ξέρω γιατί...) και στην Ελλάδα μάθανε ότι gαμιwμαστε και πλάκωσαν κι οι Εγγλέζοι (εκτός απ' τους Γερμανούς).

 

το forward2me ποσα σου βγαζει;

https://www.forward2me.com/pricing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μισό κυβικό βιβλία παίζει να είναι και πάνω από μισός τόνος, ε; Τι 13 κιλά ρε Γκανγκ.

 

Κάτι βουλγάρικα μωρά θα παράγγειλε, τράβα πες του ότι με το "μωρά" δεν εννοεί ο άλλος γκόμενες..;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...