Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Έλεος που το είδες? σε μας είναι 24000

Στο λατρεμένο WBS

 

Ρε σου' πα, πήραν τα μυαλά μας αέρα τώρα πια, ποιο LSE και ποιο LBS, σε λίγο τα δίδακτρα του Harvard θα μοιάζουν μπασκλασαρία μπροστά μας.

 

Α, και που 'σαι? Δεν είμαστε γύφτουλες ε? Flat rate τιμές για Ευρωπαίους-International.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σσσσσσπππππεεεθρα!!!!

έχω ενα laptop που έχει χαλάσει η μητρική του απο φυσική φθορά σύμφωνα με το multirama 
το είχε άτομο που προσέχει υπερβολικά και είναι σε άψογη κατάσταση κατα τ'άλλα .
έχω και ενα xbox original (το βρήκα που έψαχνα στη ντουλάπα)

λεω να φτιάξω ενα laptop με τα σπλάχνα τους 
καλή ιδέα ? α?  :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο λατρεμένο WBS

 

Ρε σου' πα, πήραν τα μυαλά μας αέρα τώρα πια, ποιο LSE και ποιο LBS, σε λίγο τα δίδακτρα του Harvard θα μοιάζουν μπασκλασαρία μπροστά μας.

 

Α, και που 'σαι? Δεν είμαστε γύφτουλες ε? Flat rate τιμές για Ευρωπαίους-International.

Αυτό πήγαινα να σου γράψω....σε λίγο θα είμαστε στα επίπεδα US.....

edit....Ένα μήνα τώρα ακούω άτομα και δεν μπορούν να βρουν δουλειά με 50-100-150 αιτήσεις.Μας βλέπω να πηγαίνουμε για κάνα phd

Επεξ/σία από revolver1990
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό πήγαινα να σου γράψω....σε λίγο θα είμαστε στα επίπεδα US.....

edit....Ένα μήνα τώρα ακούω άτομα και δεν μπορούν να βρουν δουλειά με 50-100-150 αιτήσεις.Μας βλέπω να πηγαίνουμε για κάνα phd

Αν πας για PhD ΕΠΕΙΔΗ δεν μπορείς να βρεις δουλειά σε διαγράφω από τη λίστα των συμπαθειών, να ξέρεις.

 

Βασικά βλακείες, αν δεν μπορείς να βρεις δουλειά, θα σου φτιάξω το CV εγώ και ό,τι σου βρω κρατάω το 30%.

 

 

Εγώ όταν σπούδαζα τα είχα τσάμπα από dfes ή οποίο όνομα είχε τότε

Πλήρωνε το DFES masters?

 

Αλλά ακόμα κι αν πλήρωνε, να πάρει δάνειο κάποιος 30 χιλιάρικα και να σπουδάσει κάτι που κάνει και ανειδίκευτος, ε, social Darwin awards.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πας για PhD ΕΠΕΙΔΗ δεν μπορείς να βρεις δουλειά σε διαγράφω από τη λίστα των συμπαθειών, να ξέρεις.

 

Βασικά βλακείες, αν δεν μπορείς να βρεις δουλειά, θα σου φτιάξω το CV εγώ και ό,τι σου βρω κρατάω το 30%.

 

Δεν ξέρω...έχω ξενερώσει και με το θέμα των αιτήσεων από τώρα.....έχουμε ξεκινήσει 3 βδομάδες τώρα και αρχίσαμε τις αιτήσεις για δουλειές χωρίς ακόμα να ξέρουμε τι έχουμε στο course και χωρίς να γνωρίζουμε τι θα κάνουμε μετά(που λέει ο λόγος).Σκέφτομαι πολλές επιλογές αυτήν την περίοδο και προσανατολίζομαι προς κάποιο phd για διάφορους λόγους..εκτός και αν βρεθεί κάτι δελεαστικό(> 32000).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω...έχω ξενερώσει και με το θέμα των αιτήσεων από τώρα.....έχουμε ξεκινήσει 3 βδομάδες τώρα και αρχίσαμε τις αιτήσεις για δουλειές χωρίς ακόμα να ξέρουμε τι έχουμε στο course και χωρίς να γνωρίζουμε τι θα κάνουμε μετά(που λέει ο λόγος).Σκέφτομαι πολλές επιλογές αυτήν την περίοδο και προσανατολίζομαι προς κάποιο phd για διάφορους λόγους..εκτός και αν βρεθεί κάτι δελεαστικό(> 32000).

 

 

w8, what?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.εκτός και αν βρεθεί κάτι δελεαστικό(32000).

Σιγά μαρή,με 31Κ βγήκα εγώ στην αγορά με 2 MSc τότε κ φρεσκοτσαρτερεντ συν μιλάμε για Λονδίνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καρντάσια, από που να κατέβω Κόνιτσα αύριο;

Να πάω από Γιάννενα που είναι καλύτερος ο δρόμος (εγνατία) αλλά είναι περίπου 50 χλμ παραπάνω;

ή να πάω από Σιάτιστα - Νεάπολη - Τσοτύλι κτλ;;; έχω να κάνω το No2 πολλά χρόνια. (καμιά δέκα)

απ ότι θυμάμαι έχει αρκετή στροφή, αλλά είναι όμορφη διαδρομή. Θυμάμαι παλιά είχε κάτι κατολισθήσεις κτλ.

Να δώσω πόνο να πάω από Νεάπολη να γλυτώσω και τα 50 χλμ; ή να πάρω τον φρέντο καπουτσίνο μου και να οδηγάω με το ένα χέρι μέχρι τα Γιάννενα τα οποία αγαπάω υπερβολικά btw.

 

Την ίδια ώρα θα κάνω.

 

Ωραία πήρα την απάντηση μόνος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...