Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ξηρό ή μαλακό?

δεν ξέρω τι απάντηση περιμένεις. Μαλακό ήταν γενικά.

 

 

in other news, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει με το one note....

http://www.insomnia.gr/topic/504383-microsoft-onenote-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CE%AE-%CF%87%CF%81%CE%AE%CF%83%CE%B7crossplatform/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και που λετε εχω παρατησει τον υπολογιστη να κατεβαζει τα δικα του και παιζω με το κινητο.καποια στιγμη ριχνω μια ματια στο ρουτερ κανενα φωτακι αναμμενο.λεω ο οτε κανει παλι παρτι.παω και παταω το on/off για επανεκκίνηση.τιποτα το ξανακανω.διχνει ολα τα φωτακια και σβηνει.βρε καλο μου βρε χρυσο μου.ξανα επανεκκινηση ξανα τα ιδια.το βγαζω και το ξαναβαζω στη μπριζα.τιποτα γαμω τα παντα!!!αρχιζει να χτυπα το στερητικό συνδρομο!σε μια στιγμη αναλαμπης αλλαζω τη lan θυρα που ειναι συνδεδεμενο το pc.oh lord ξαναλειτουργησε!κανω το σταυρο μου στο αγιο πνευμα που με ενεπνευσε!

tumblr_inline_mk37roPFYr1qz4rgp.gif

 

υγ.τι σκατα επαθε και δεν λειτουργουσε?μα γιατι να χαλανε ολα ρε γαμωτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα είχαμε γιορτή στο σχολείο. 6 Παιδιά ήρθαν από την τάξη μας, από τα 25. Ντιπ πατριωτική συνείδηση δεν έχουμε, ντιπ δεν τιμούμε τους αγωνιστές της ελευθερίας, ντιπ δεν σεβόμαστε την ιστορία και τις λαμπρές στιγμές του έθνους... Σημαία δεν βγάζει κανείς πλέον στο μπαλκόνι, και όσοι βγάζουν το κάνουν για πλάκα. Φωτιά να πέσει να μας κάψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα είχαμε γιορτή στο σχολείο. 6 Παιδιά ήρθαν από την τάξη μας, από τα 25. Ντιπ πατριωτική συνείδηση δεν έχουμε, ντιπ δεν τιμούμε τους αγωνιστές της ελευθερίας, ντιπ δεν σεβόμαστε την ιστορία και τις λαμπρές στιγμές του έθνους... Σημαία δεν βγάζει κανείς πλέον στο μπαλκόνι, και όσοι βγάζουν το κάνουν για πλάκα. Φωτιά να πέσει να μας κάψει.

καλα γυμνασιο-λυκειο μας κυνηγαγαν με απουσιες.τα ειχαμε κανει πλακακια με τους απουσιολογους και φευγαμε με βαρδιες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α γιορτή είχε και γιομίσανε τα λωφορεία πιτσιρίκια ?
μπαίνω το πρωί και καθόντουσαν δυο μανάδες σε 4πλη θέση αντικριστά με δυο μικρά η καθεμία 
σε μια φάση αρχίζει απ το πουθενά να κλαίει το ένα και να λέει "ΜΕ ΠΙΑΖΕΙ ΜΕ ΠΙΑΖΕΙ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!"
μανούρα κ αναρχία

δαιμονισμένα πλάσματα ! διαολιάααααααααα

fd37af40e9456222d2c94e5a43b4d55b3ea1f21f




 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...