Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

πω ρε μουστάκια, τέτοιο ήθελα να αγοράσω κάποτε, πήγα να το δω, και διαπίστωσα ότι είναι φτιαγμένο για Κινέζους. Πώς διάλο χωράς μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω ρε μουστάκια, τέτοιο ήθελα να αγοράσω κάποτε, πήγα να το δω, και διαπίστωσα ότι είναι φτιαγμένο για Κινέζους. Πώς διάλο χωράς μέσα.

Να φανταστείς ότι κάποιο "Αμερικανάκι" ζήτησε και πέτυχε πλήρη επισκευή (του δικού του και του μπροστινού) σε κάποιο τρακάρισμά του (σε παρκάρισμα),γιατί μπλέχτηκε το 44 νούμερο παπούτσι του μεταξύ αμπραγιάζ και του φρένου.Τόσο στενά είναι.

Τελικά δικαιώθηκε (στην Ελλάδα,στα Χανιά στο ακρωτήρι) και αποδείχτηκε ότι δεν ήταν και τόσο Αμερικανάκι...

Τους έβαλε μετά και τούφτιαξαν πατέντα να απομακρυνθούν τα πεντάλ ανάμεσά τους κάτι σαν τη μπινιά πούχουν τα "δασκαλάδικα".

Εγώ ψιλομπλέκω μόνο χειμώνα με Salomon_Scrambler_Mens_Boot_L.jpg

Does-not-approve-1.gif

Όχι καλό μου,είναι το αμάξι που πάντα θάθελε κάποιος,αλλά δεν έτυχε να πέσει στο δρόμο του.

 

Είναι στενό (για τα δασικά μονοπάτια),ελαφρύ (για να μη κολήσει στην άμμο μέχρι την απάτητη παραλία),αρκετά δυνατό (16βάλβιδο,7,500 red),ροπάτο (η πρώώώώώτη του είναι μακρυάάάάάτ),μεγάλο κοιλιακό ύψος,δεν καταλαβαίνει χιόνι (διπλό και μπλοκέ διαφορικό),βγάζει 165 πραγματικά (πράγμα που σημαίνει ότι με 140 μουαγιέν γυρνάει την Ελλάδα),ξεχνάω να κοιτάξω τα ζουμιά (κάθε 10.000),τι να μου πουν οι τρανφόρμερς όταν μου ζητάνε μάλιστα να τους τραβήξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χοχο, στο δικό μου αμάξι χωράω ακόμα κι αν γίνω διπλάσιος! (δεν ανεβαίνει στα βουνά βεβαίως βεβαίως, αλλά τι να κάνεις, δεν μπορείς να τα έχεις όλα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...