Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

πφφφ, η γενιά του ατάρι θεωρεί βαρετά τα κλασικά ψυχαγωγικά παιχνίδια. Ζώο-φυτό, ναυμαχία... ΣΟΣ έπαιζες ρε; Τρίλιζα; Ή μήπως παίζεται το ατάρι πάνω στο θρανίο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε τράβα να την πλένεις, να την καθαρίσεις, να την σενιάρεις, μην την βγάλεις μεθαύριο στο μπαλκόνι και είναι βρωμερή και ζαρωμένη, που σου φταίει το τσερνομπίλ για όλες τις μαλακίες της γενιάς σου τώρα ντε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και α ου και Ελλαδάρα πάντου ρε! ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΥΝΩ ρε πουσταράδες ανθέλληνες/κομμουνιστές/μασόνοι/αδερφές/καιοποιοιαλλοιεχθροιμουδιαφεύγουν που θέλετε να μας κλέψετε μέχρι και την φέτα!

 

Θα το πετάξουμε το κοντάρι έξω ΡΕΕε!  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ξεχάσεις να την σιδερώσεις κιόλας. Εγώ πάω για ύπνο, αύριο έχω σχολείο, αλλά ευτυχώς μετά έχει τριήμερο! Παρασκευή γιορτούλα, ποιηματάκι κλπ, και Δευτέρα παρέλαση, δεν θα πάω όμως παρέλαση, θα πάω στο γαλατικό χωριό για ψάρεμα, ελπίζω να με συγχωρέσουν τα ορφανά του Μελιγαλά. Καλυνήχτα, σύντροφε Κόζιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσο γουστάρω όταν τα τρολ μου μπαίνουν ανυπόμονα στο προφίλ μου με τη κρυφή λαχτάρα να φάει πέρμα ο Τόξο.Είναι το χαιλαιτ της ινσομνιακής καριέρας μου.

 

Πιο πάνω δε πάει κ αν πάει μόνο εγώ θα το φτάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...