Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φερνουνε και τρουφες?δεν το εχω προσεξει..και εγω το εχω αυτο με το νερο και τα σοκολατενια.

με επεισες να τα δοκιμασω!!

57166-Phil-Dunphy-thumbs-up-gif-grOa.gif

Να σου πω την αλήθεια, δε θυμαμαι να τις ειχα ξαναδει.....

 

3ευρώ είχε το κουτάκι βάρους 200gr.

Δε το βρίσκω και στο σάιτ να σου δειξω...

Να τις δοκιμάσεις!!!! Θα ξετρελαθειιιιιιιιιιιις!!! :-D

 

Edit: Αυτές είναι

0kw4.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

μα καλά, δεν βλέπουν την ολυμπιακάρα αυτοί εκεί και κάθονται και μαλώνουν ακόμα για την κωλοσημαία; Εγώ πάντως θα την βγάλω και θα την κρεμάσω. Την σημαία.

 

 

%CE%A3%CE%97%CE%9C%CE%91%CE%99%CE%91+%CE

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακώς. Να την βγάλεις. Θα μουχλιάσει. Ή μήπως δεν έχεις καθόλου;

 

Έχω μια ευρωπαϊκή. Ξεκινάω τη μέρα μου κρεμώντας τη στο δωμάτιο μου. Καμία φορά ξυπνάω από τις 05.30 το πρωί για να την κρεμάσω.

 

Περί Αυνανισμού.

 

Η σημερινή Ερωτική πραγματικότητα των Εφήβων, ΔΕΝ διαφέρει σε τίποτε από τον Μυθικό Λαβύρινθό, εντός του οποίου το Γέννημα μιας Ερωτικής Διαστροφής, ο Μινώταυρος, άρχισε να κατακρεουργεί την παρθενική αγνότητα των Εφήβων της Αρχαιότητος, συνεχίζοντας μέχρι σήμερα.. Αγνοούμε ολοκληρωτικά, ότι Διαστροφή, είναι οι Ιδέες περί Ενοχής και τιμωρίας του Αυνανισμού και όχι αυτή η ίδια η πράξη, διότι ο Αυνανισμός είναι μια απόλυτα φυσιολογική πρακτική και στην σημερινή απόλυτα διεφθαρμένη και απόλυτα μολυσμένη Ερωτική πραγματικότητα, ο αμοιβαίος Αυνανισμός ανάμεσα σε ένα ζευγάρι εφήβων, αλλά και ενηλίκων, είναι η υγιέστερη, ασφαλέστερη και αποτελεσματικότερη Ερωτική προσέγγιση μεταξύ  τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ευρωπαϊκή; Τι, αυτή την γαλάζια με τα αστεράκια λες; Τώρα αυτό που κάνεις λέγεται ευρωπαϊσμός, διεθνισμός, αντι-πατριωτισμός, γδφ;

 

Τεσπά, εγώ λέω να την βγάλω φέτος, έχω χρόνια να την βγάλω, θα μου πρασινίσει. Έμαθα και στα παιδιά τα ποιηματάκια τους, μια χαρά. "γιορτάζει η πατρίδα, μεγάλη χαρά, ψηλα την σημαία, ψηλά την καρδιά".

 

 

Τέλειωσε και το πόλο, 1-1 μούφα ματς, προχθές το Εθνικός - Βουλιαγμένη είχε λήξει 12-9, γκολ και θέαμα, όχι σαν το σημερινό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...