Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά είχα μια πραγματικά ιδιοφυή ιδέα:

 

Παίρνουμε στίχους από Tool και βάζουμε το σλόγκαν στο τέλος

 

 

Cause,

Not enough.

I need more.

Nothing seems to satisfy.

I said,

I don't want it.

I just need it.

To breathe, to feel, to know I'm alive.

 

McDonalds

 

ban-youre-banned1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

τελικα έκαμα λάθος τονομα 

Πυργάκη τη λεν όχι Πιργιόγκη

 

images?q=tbn:ANd9GcRBTnzw2Wmj7N_7OJq9Yun

 

Mόνο μισή μέρα έψαχνα τη Σούλα την Πιργιόγκη... Μan πρέπει να σε στείλουμε για γιόγκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1573n1q.jpg

Άμα μου το εξηγήσεις,θα μπορέσω να εκτιμήσω το χούμορ σου και που ξέρεις,ίσως σε πριμοδοτήσω με μιά θετική,πως το λέτε εσείς τα αυτιστικά,να δεις,ναι,like!

Η φλάτζα μου είναι όντως καμμένη πάντως.

 

Μηχανολογικά,είναι η φλάντζα καύσης,με αποτέλεσμα σε υψηλή συμπίεση λόγω εσωτερικών διεργασιών να έχουμε ρτη διαρροή λαδιών στο θάλαμο καύσης και την ανάφλεξή τους μαζί με το μείγμα,με οπτικό παρεπόμενο το καπνό και οσφρητικό τη δυσοσμία...

 

Όταν είσαι μικρός το απολαμβάνεις,μετά καταντάει κουραστικό και στο τέλος φεύγει μόνο του,όπως ήρθε.

Τέλος μαθήματος.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνω δυο ώρες στην δευτεροβάθμια της περιοχής μου και μιλάει.....κάποια χώρισε ή ειναι η ιερή ώρα του καφε του δημοσίου υπαλλήλου :lol:

 

Κάθε Τετάρτη, το δημοσιο με εκπλήσσεί. Την περασμένη βδομάδα πήγα να ανανέωσω την κάρτα του ΟΑΕΔ και πέτυχα υπάλληλο με φραπεδακι από Γρηγόρη και τσιγάρο στο χέρι στον γκισέ του.

 

Όταν την ρώτησα αν επιτρέπεται αυτο, αφου με κοίταξε περίεργα μου πε πως "κανονικά οχι αλλα δεν θελω να αφήσω το πόστο μου για να εξυπηρετήσω τον κόσμο"

 

Priceless!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα υπάλληλος μου ζήτησε ληξιαρχική πράξη θανάτου με πρόσφατη ημερομηνία έκδοσης. Αυτή που του πήγα εγώ ήταν προπέρσινη.

 

Με έπιασε νευρικό και με κοιτούσε σαν χάνος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνω δυο ώρες στην δευτεροβάθμια της περιοχής μου και μιλάει.....κάποια χώρισε ή ειναι η ιερή ώρα του καφε του δημοσίου υπαλλήλου :lol:

Κάθε Τετάρτη, το δημοσιο με εκπλήσσεί. Την περασμένη βδομάδα πήγα να ανανέωσω την κάρτα του ΟΑΕΔ και πέτυχα υπάλληλο με φραπεδακι από Γρηγόρη και τσιγάρο στο χέρι στον γκισέ του.

Όταν την ρώτησα αν επιτρέπεται αυτο, αφου με κοίταξε περίεργα μου πε πως "κανονικά οχι αλλα δεν θελω να αφήσω το πόστο μου για να εξυπηρετήσω τον κόσμο"

Priceless!!!!

:mrgreen: Δοκιμασε Τριτη ή Πεμπτη τότε αν δεν σε βολευει η Τετάρτη.

Δοκιμάστε Παρασκευή και άμα δεν βρείτε την εξωτερική καγλελοπορτα κλειστή τότε ευχαριστηστε τον μουστακαλή με την μόνιμη αιμορραγία...

In other news

 

Το xstar δείχνει εντυπωσιακό πάνω στο γραφείο μου αλλα η κάρτα παραδώσει πνεύμα...

 

Υγ: δεν μπορείς να τα έχεις όλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα υπάλληλος μου ζήτησε ληξιαρχική πράξη θανάτου με πρόσφατη ημερομηνία έκδοσης. Αυτή που του πήγα εγώ ήταν προπέρσινη.

 

Με έπιασε νευρικό και με κοιτούσε σαν χάνος.

 

 Πρέπει να είναι καλυμμένοι σε περίπτωση ανάστασης. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με στέλνει μια το πρωί το παρακάτω και αρχίζει απ το
2:16

http://www.youtube.com/watch?v=WKdC_sq-Tv8

έτοιμος να πιάσω το τιφέκιμ ήμανε να ανέβω στο βουνό

τσι λεω , κυράμ Ράμπα με έκαμες 

εγέλαε 

άμα ξυπνήσω ωραία με πάει καλά η μέρα , βρήκα και το steam account μου που είχα χάσει εδώ και καιρό 
μου το είχε κλέψει Ρώσος 

πριν μέρες βρήκα και το bnet account μου

ξαφνικά ξυπνάω και θυμάμαι κωδικούς και s.answers που είχα ξεχάσει για χρόνια  :mellow: 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...