Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Πες μου τι άλλο πρέπει να κάνω για να σώσω την ψυχή μου, Γκανγκ. Πες μου τι να κάνω για να με δεχτεί στα δεξιά Του την ώρα της κρίσης, πες μου, πες μουυυυυυ...

 

Πάρε με διακοπές μαζί σου του χρόνου! Δύο μήνες διακοπές γιουπιιιιιι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκατσες να το δεις? :shock:

 

ενα εκτατο μνμ για τους μπιχλες του ινσομνια:στειλτε μαιλ στο πρωινό του αντ1 και η φαιη σκορδα θα ερθει να σας ξεβρομισει το σπιτι. ψαχνει για εργενοσπιτα που δεν εχει προσβαση γυναικειο χερι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω βοήθεια από τις γυναίκες του ινσο.Ρε σεις πως καλύπτω κάποιες λίγες λευκές τρίχες που έχουν αρχίσει να σκάνε στα γένια?Ξυρίζομαι κάθε τρείς μέρες αλλά επειδή τα γαμίδια μεγαλώνουν γρήγορα από το απόγευμα της πρώτης μέρας ψιλοφαίνονται αυτές οι λευκές.Βασικά πρέπει να ρθει ο άλλος πολύ κοντά για να τις δει αλλά μου τη σπάει πολύ που τις βλέπω εγώ στο καθρέπτη.Δοκίμασα με το τσιμπιδάκι που έχω για να πέρνω τπτ ξέμπαρκες λευκές στις φαβορίτες κ οκ δε παίζει,ο πόνος too much στο πρόσωπο.Να ξυρίζομαι κάθε μέρα δεν αποτελεί επιλογή.Βοήθεια φιλενάδες η αίγλη του παιδαρά Τόξο ξεθωριάζει.Σώστε μεεεεεεε girlfriends

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα να καθεσε με το τσιμπιδακι ειναι λιγο τραγικο..κερι εισαι διαθετιμενος να δοκιμασεις?αλλιως αφησε τα να μακρυνουν λιγο παραπανω και βαψε τα με ειδικη βαφη.

 

γενικα χαλαρωσε τα γκριζα ειναι γοητεία βρε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω μαρκες.πηγαινε boots,superdrug στανταρ θα βρεις πραγματακια.αν ντρεπεσε :P τσεκαρε στα eshop που εχουν λογικα μπορει να βρεις και κανα review. hair dye for men ψαχνεις και τονιζεις για sideburns ,beard.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...