Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έβλεπα στον ύπνο μου οτι με χτύπησε αυτοκίνητο και είχα πεθάνει αλλα μπορούσα να ακούω και να βλέπω τον κόσμο γύρω μου και το μεσημέρι χτύπησε αυτοκίνητο χτύπησε τη γιαγιά μου.

έλεγα να πάω και εγώ μαζι της μέχρι το σπίτι μια βόλτα αλλα γάβγιζε η σκύλα μου και πήγα να δω τι έπαθε και όταν γύρισα η γιαγιά μου είχε φύγει , δεν πρόλαβα να τσι πω οτι θα πάω κ εγώ  :mellow: 

πάλι καλά π χτύπησε μόνο το χέρι της 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

γιατί διάλο είναι κλειστοί οι μισοί δρόμοι της Θεσσαλονίκης; Κάθησα μισή ώρα στην Μπότσαρη να πιώ μια μπύρα και πέρασαν από μπροστά μου όλοι οι ματάδες, δελτάδες, ζητάδες, δίες, τρίες και λοιποί σεβάσμιοι κύριοι αστυνόμοι της πόλης. Ήλπιζα ότι θα γινόταν τίποτις μπάχαλα ξερωγώ, αλλά δεν διαβάζω τίποτα σχετικό...

 

2ος Διεθνής νυχτερινός Ημιμαραθώνιος ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνεις. ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ. Τι μαλακία ειν'τούτη πάλι;

 

Είπαμε να πάμε νέα παραλία με τα πιστιρίκια. Κατά τις 6 ξεκινάμε. Παλιά παραλία κλειστή από μπροστά από τα δικαστήρια. Ο δρόμος πως-τον-λένε από δικαστήρια για βαρδάρη πήχτρα. Ρωτάω την μπατσίνα εκεί, με λέει μέχρι τον πύργο είναι κλειστά. Πάω αναγεννήσεως-μοναστηρίου-αγίου δημητρίου (της πόπης) και λέω να κατεβώ από 3ης σεπτεμβρίου για παραλία. Κλειστή από την εγνατία και κάτω.  Πάμε αριστερά και κατεβαίνουμε από μπότσαρη, μιάμιση ώρα κρουαζιέρα, γαμώ την παραλία γαμώ, σε μιάμιση ώρα θα είχα πάει χαλκιδική ναούμ. Βολτάρουμε, καθόμεθα μπότσαρη για μπύρα και λουκάνικο, περνάνε κλούβες ματ, ζητάδες, δελτάδες, όλη η καλή κοινωνία. Κλείνει και η όλγας από μπότσαρη και μετά. Ε, λέω, θα γίνονται μπάχαλα, θα πέφτει ξύλο, δεν μπορεί, και χαίρομαι από μέσα μου, χαλάλι λέω την ταλαιπώρια. Επιστροφή ο-γύρος-του-κόσμου για να βγούμε περιφερειακό. Και όλα αυτά για ΤΟΝ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟ; Ημί- κιόλας; Ούτε καν μαραθώνιος δηλαδή; Γαμώ το φελέκι μου γαμώ. Εγώ θα φταίω αν βγω να καπνίσω ένα τσιγάρο τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έπαθες αντράκο μου εξάψεις; Μα καλά γιατί δεν έπαιρνες το μετρό να κατέβεις κέντρο και να προσπερνάς αέρας τους κλειστούς δρόμους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σε κάνουμε;
Θα έφτανες στο αμαξοστάσιο στη Νέα Ελβετία
και θα έπαιρνες το επόμενο για Καλαμαριά.
Θα πηγαίναμε παραλία Κρήνη με τα πιτσιρίκια

και θα σφίγγαμε μερικές μπυρίτσες.

Ποια Μπότσαρη και μαλακίες ... :rolleyes:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε το μλκ,πάλι ρε συ με αλβανικό τη βγάζεις;Σούχω ξαναπεί,αυτά σε χαλάνε και σου βγάζουν τρόμο.

Καλαματιανά να ζητάς,σύρμα.

δε με βγάζει τρόμο κατ , έχω παρολίγον πεθάνει διψήφιο αριθμό στη ζωήμ

γιαυτό δε φοβούμαι να αποθάνω γιατ κάτι με λέει οτι έχω ενα προορισμό κ γιαυτό τη σκαπουλάρω

 

να σε πω πάντως με χάλασε το κάρμα που πέρασα τη μέρα στο νοσοκομείο 

 

η γιαγιάμ όταν τη ρωτάμε αν είναι καλύτερα (αν τη δεις ειν λες και τράκαρε με τρένο) λέει

κααλα ειμαι , θα γίνω καλύτερα να του φάω το γκαρίτζαφλο του μπούστη  

 

:lol: 

φτήνια...

νομίζεις οτι ειναι εύκολο να είσαι εγώ? 

α? :mellow: 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κακώς, κακώς έχω κλειστοφοβία; Τι να κάνω, αφού την έχω... την έπαθα όταν μπήκα πρώτη φορά στο μετρό της Αθήνας. Άσε που για να μπούμε όλοι εμείς στο μετρό θέλουμε μια μικρή περιουσία. Με 2-3 πήγαινε-έλα θα έχουμε πληρώσει ίσα με ένα μικρό αυτοκίνητο ναούμ...


Τι να σε κάνουμε;
Θα έφτανες στο αμαξοστάσιο στη Νέα Ελβετία
και θα έπαιρνες το επόμενο για Καλαμαριά.
Θα πηγαίναμε παραλία Κρήνη με τα πιτσιρίκια

και θα σφίγγαμε μερικές μπυρίτσες.

Ποια Μπότσαρη και μαλακίες ... :rolleyes:

 

στον επόμενο ημιμαραθώνιο, θύμισέ με να κάνω αυτό που είπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κακώς, κακώς έχω κλειστοφοβία; Τι να κάνω, αφού την έχω... την έπαθα όταν μπήκα πρώτη φορά στο μετρό της Αθήνας. Άσε που για να μπούμε όλοι εμείς στο μετρό θέλουμε μια μικρή περιουσία. Με 2-3 πήγαινε-έλα θα έχουμε πληρώσει ίσα με ένα μικρό αυτοκίνητο ναούμ...

και εγώ έχω, φοβούμαι τσι μεγάλες τρύπες 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε το μλκ,πάλι ρε συ με αλβανικό τη βγάζεις;Σούχω ξαναπεί,αυτά σε χαλάνε και σου βγάζουν τρόμο.

Καλαματιανά να ζητάς,σύρμα.

 

Tα έχουμε πει ότι ο νίκοτς είναι Κοσοβάρος (εξτρεμιστής).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για 5 λεπτά βυθίστηκα στη σκέψη να βρω δουλειά , σοβαρή γκόμενα και να αρχίσω να φτιάχνω φάση 
αλλα με ήρθε ρέψιμο απ τη γκοκα κόλα λάιτ και με έφυγε η σκέψη σα κλανίδι (αστραπιαία )
η φάση με βρωμάει κ ειναι πορδήθεν κυριλέ αλλα απόψε θα αράξω μόνος 

 ακούω νυχτερίδες στην αυλήμ, κ που να ρθανε τα βαπίρ  :D  

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για 5 λεπτά βυθίστηκα στη σκέψη να βρω δουλειά , σοβαρή γκόμενα και να αρχίσω να φτιάχνω φάση 

αλλα με ήρθε ρέψιμο απ τη γκοκα κόλα λάιτ και με έφυγε η σκέψη σα κλανίδι (αστραπιαία )

η φάση με βρωμάει κ ειναι πορδήθεν κυριλέ αλλα απόψε θα αράξω μόνος 

 

 ακούω νυχτερίδες στην αυλήμ, κ που να ρθανε τα βαπίρ  :D  

 

Πάνω που νόμιζα ότι πήγες για ύπνο (λέμε τώρα...) εμφανίστηκες από το πουθενά σαν τα βαπίρ.  :ph34r: :ph34r:  :ph34r: :ph34r:  :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...