Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ιν άδερ νιουζ μας τελείωσε και το τέλος του κόσμου το 2880.. :mellow:  Μα πού μπορώ να βρω τα τηλέφωνα του insomnia.gr τέλοσπάντων??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

http://www.businessinsider.com/13-nutrition-lies-that-made-the-world-sick-and-fat-2013-10?op=1

αντε να δουμε ποσα χρονια θα περασουν μεχρι να σταματησουμε να ακουμε εκφρασεις σαν "πωπω νιωθω τις αρτηριες μου να φραζουν"

 

χτες ειχα

YUhTsod.jpg

με σαλατα ντοματα και αγγουρι και κοκκινα shallots και κατσικισιο τυρι

και τζατζικι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι με το ποδήλατο και -για ακόμα μια φορά...- κάνω γρήγορο σλάλομ στο πεζοδρόμιο περνώντας ξυστά από γέρους, νέους, γκόμενες κλπ εμπόδια. Πολλοί τρομάζουν όταν τους προσπερνάω από το ξάφνιασμα. Και εκεί που πηδάω από το πεζοδρόμιο την στιγμή που ανεβαίνω στο απέναντι βλέπω μια γάτα ενάμισο μέτρο αριστερά από την μπροστινή ρόδα να της έρχεται να τρέξει προς εμένα. Πατάω φρένα κόκκαλο και 5 πόντους πριν την χτυπήσω, αυτή σωριάζεται για να κάνει αναστροφή ενώ η μπροστινή ρόδα γλιστράει και φεύγει στο πλάι δεξιά. Όπως χαμηλώνει το ποδήλατο σηκώνω το αριστερό πόδι, πηδάω και προσγειώνομαι 2 μέτρα πιο πέρα. Στα πόδια μου. Όρθιος. Χωρίς να πατήσω την γάτα. Like a boss.

 

Απόρησα και με τον εαυτό μου. Κάπως έτσι --> :mellow: :whistle:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έκαιγε πολύ.

 

Κατά τάλλα, πως διάολο γίνεται σχεδόν κάθε φορά που παραγγέλνω από κάποιο eshop να τυχαίνει να είναι παρασκευή ή σάββατο και να χρειαστεί να περιμένω να φύγει το σκ(μην πω και η δευτέρα) για να τα πάρω; Σχεδόν πάντα έτσι πάει. Άσε που σήμερα ενώ δουλεύανε υποτίθεται δεν υπήρχε ενημέρωση για την παραγγελία. Που να μην τους το έλεγα κιόλας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί διάλο είναι κλειστοί οι μισοί δρόμοι της Θεσσαλονίκης; Κάθησα μισή ώρα στην Μπότσαρη να πιώ μια μπύρα και πέρασαν από μπροστά μου όλοι οι ματάδες, δελτάδες, ζητάδες, δίες, τρίες και λοιποί σεβάσμιοι κύριοι αστυνόμοι της πόλης. Ήλπιζα ότι θα γινόταν τίποτις μπάχαλα ξερωγώ, αλλά δεν διαβάζω τίποτα σχετικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

MustNotFap.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...