Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

μια φορά κόλλησα ενα στο ματσαφλόκο μου για καλαπούρι και δεν έπεφτε 
μπορεί να πέτυχες  σκάρτη παρτίδα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρά...εμένα σε 1 ώρα μου είπαν ύλη που την είχα κάνει σε 5 μήνες(Ολόκληρο το descpritive statistics &point inference).....Σήμερα το πήγε πιο χαλαρά....είπε μόνο όλα τα διαστήματα εμπιστοσύνης.....και το χειρότερο?Είναι 40 σελίδες η κάθε διάλεξη αλλά αν θέλεις να μάθεις πραγματικά τι παίζει πρέπει να κάτσεις να διαβάσεις καμιά 150αριά σελίδες,και φαντάσου εγώ είμαι τυχερός που έχω κάνει κάποια πράγματα...άλλοι τι να λένε.....Whatever

Πέρυσι βρέθηκα να παλεύω να βγάλω σε ένα τρίμηνο, 6 μαθήματα, και τι μαθήματα [...] Από κει που είχα ξεχάσει τι είναι παράγωγοι και ολοκληρώματα βρέθηκα να είμαι στο ίδιο τμήμα με μαθηματικούς από το Cambridge. Ε γάμησε με τώρα. Διάβαζα 14 ώρες σερί, ΑΠΛΑ για να μπορώ να διαβάσω (κι όχι να καταλάβω) τι στο διάολο γράφει ο πίνακας. Κάθε δεύτερη μέρα έλεγα ότι θα τα παρατήσω και θα γυρίσω να βόσκω πρόβατα.

 

Σου φαίνεται υπερβολικό τώρα, αλλά φαντάσου να γαμιέσαι όλη μέρα στο διάβασμα, να μαθαίνεις κάθε εβδομάδα ότι δεν έμαθες 4 χρόνια στη σχολή, να πηγαίνεις το πρωί στη σχολη με την αισιοδοξία ότι θα τους γ@μήσεις όλους κι όλες εκεί μέσα, και δύο ώρες μετά να βγάινεις λες και σε έχει γλεντήσει όλος ο πληθυσμός του Κονγκό.

le le feel

 

 

md6b.jpg

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έφερε ο πεθερός μια πολύ γαμάτη σοκολάτα για τα παιδιά από το λιντλ, πολύ γαμάτη όμως, amanie την λένε, με μπισκότο μέσα και λοιπά και λοιπά. Μπράβο ρε πεθερέ, έκανες και κάτι σωστό.

 

Καλησπέρα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

le le feel

 

 

md6b.jpg

 

Glide για να το νιώσουμε κιόλας ! Για αύριο και english test για όλους γιατί δεν τους έφτανε το IELTS(πρωτάκουστο)....hell yeah. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Cause i am living in a room downtown / with a bed and a big tv

 

In other news, μαζί με το μαρούλι δώρο και ένας γυμνοσάλιαγκας! #tsampa_proteini

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έφερε ο πεθερός μια πολύ γαμάτη σοκολάτα για τα παιδιά από το λιντλ, πολύ γαμάτη όμως, amanie την λένε, με μπισκότο μέσα και λοιπά και λοιπά. Μπράβο ρε πεθερέ, έκανες και κάτι σωστό.

 

Καλησπέρα σας.

Εσύ βρε αμαλάκα (προσοχή στο στερητικό "α") δεν έπαιζες δίαιτα;Ου να μου χαθείς,πρεζάκια....ξανακύλισες.

 

Ήταν καλή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήταν γαμάτη. Βογκάω. Πρέπει να ήταν κοντά στο μισό κιλό ξερωγώ, μπουυυρπ. Σχεδόν κοντεύω να νιώσω τύψεις που δεν του πρόσφερα ούτε ένα ποτήρι νερό το μεσημέρι, χουχχχ.

Δίαιτα. Ναι. Από αύριο ξανά, πέρασα 3-4 δύσκολες μέρες και ξέδωσα με ολίγην κατάχρηση.

 

 

Να, για τον Παλαιοκώστα τον σύντροφο:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...