Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξεθαψα τις ταμπλετες. :devil: :devil:

μεχρι το βραδυ θα εχω απολυμανει το σπιτι.

 

στη μουρη εβαλα τοπικα λιγο λεμονι (το ιντερνετ ειπε οτι βοηθαει) και ηρέμησε το δερμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητο ημερ οοτ, 1η μερα στο μεταπτυχιακο σήμερα. Αν εξαιρεσουμε οτι θωρουν δεδομένο ότι ξερουμε όλοι πολυ καλά πιθανότητες και θεωρία της πληροφορίας τότε μπορώ να πω ότι ήταν σχετικά καλα.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητο ημερ οοτ, 1η μερα στο μεταπτυχιακο σήμερα. Αν εξαιρεσουμε οτι θωρουν δεδομένο ότι ξερουμε όλοι πολυ καλά πιθανότητες και θεωρία της πληροφορίας τότε μπορώ να πω ότι ήταν σχετικά καλα.. 

Χαλαρά...εμένα σε 1 ώρα μου είπαν ύλη που την είχα κάνει σε 5 μήνες(Ολόκληρο το descpritive statistics &point inference).....Σήμερα το πήγε πιο χαλαρά....είπε μόνο όλα τα διαστήματα εμπιστοσύνης.....και το χειρότερο?Είναι 40 σελίδες η κάθε διάλεξη αλλά αν θέλεις να μάθεις πραγματικά τι παίζει πρέπει να κάτσεις να διαβάσεις καμιά 150αριά σελίδες,και φαντάσου εγώ είμαι τυχερός που έχω κάνει κάποια πράγματα...άλλοι τι να λένε.....Whatever 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις είδα το άλμοστ φέιμους.

 

Η drew barrymore εμμ... εννοώ η Kate Hudson είναι από τα πιο αγαπησιάρικα cute γκομενάκια που έχει βγάλει το πανί.

 

Αν και λογικά θα έχει αρχίσει να μιλφάρει τώρα πια... αλλά doesn't matter B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαμός έγινε χθες στο χωριό. Μέχρι βάγια ρίχναν στον δρόμο που θα περνούσαν. Υπερβολικοί γαλάτες, όπως πάντα... Όλο το χωριό στον δρόμο, καμπάνες χτυπούσαν, τέτοια...  Το τηλέφωνο χτυπούσε όλο το πρωί. Άντε να βγάλουν και τους άλλους δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρά...εμένα σε 1 ώρα μου είπαν ύλη που την είχα κάνει σε 5 μήνες(Ολόκληρο το descpritive statistics &point inference).....Σήμερα το πήγε πιο χαλαρά....είπε μόνο όλα τα διαστήματα εμπιστοσύνης.....και το χειρότερο?Είναι 40 σελίδες η κάθε διάλεξη αλλά αν θέλεις να μάθεις πραγματικά τι παίζει πρέπει να κάτσεις να διαβάσεις καμιά 150αριά σελίδες,και φαντάσου εγώ είμαι τυχερός που έχω κάνει κάποια πράγματα...άλλοι τι να λένε.....Whatever 

ενταξει σας περναει μια γυρα απο τα βασικα και σας παει γρηγορα.αντεξε παλικαρι στη ξενιτιά!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...