Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Χθες προσλάβανε στην εταιρία HRού η οποία έχει κάνει γυμνή φωτογράφηση σε γνωστό αντρικό περιοδικό.

 

09:00 έγινε η πρόσληψη, 09:10 το είχε μάθει κι ο τελευταίος θυρωρός, 09:20 πιάσαμε μονοψήφια επίπεδα παραγωγικότητας και ρίξαμε και το server.

 

Οι δευτέρες απέκτησαν ενδιαφέρον!11

 

ΥΓ Θα πόσταρα φώτο, αλλά με reverse image search, google, linkedin και τον ελευθερο χρόνο του OOT θα 'χαμε ΑΦΜ σε 20 λεπτά. Δεν πάει όμορφα.

 

Νομίζεις, σε 20 ΜΟΝΟ; Στο 1ο νανοσεκοντ θα είχες ΑΦΜ ΚΑΙ παιδικές φωτογραφίες.;ρ

 

 

(άντε, τελείωνε, έχουμε και δουλειά να πάμε..)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γαμιέσαι και εσύ ρε μαλάκα, λες και φυλάξαμε ποτέ τα κοντομάνικα..;ρ

Σοβαρά τώρα, έχετε κοιμηθει ποτέ εσεις με παπλωμα ρα;

Εχετε φορεσει μαλλινη πανχοντρη μπλουζα σε σημειο που να μην μπορειτε να βαλετε και άλλα απο πάνω;;;

 

Αυτο θα πει ΚΡΗΤΗ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βιογραφικό σημείωμα

 

Προϋπηρεσία:

 

- Στέλεχος ΗR στην εταιρία ...

- Γυμνή φωτογράφηση στο περιοδικό ...

Το δεύτερο πάει πρώτο και τα υπόλοιπα δεν χρειάζονται ρε.. τσ τσ ερασιτέχνες.

 

@υπόλοιπους, το δικό μου ΑΦΜ ρε.

 

Αλλά τι να την κάνετε τη φώτο, σιγά. Φαντασία. Στα τέσσερα, ανάσκελα, στον καναπέ με νιαουρίστικο ύφος και αυθεντικές δηλώσεις από κάτω "θέλω τον άντρα τρυφερό αλλά και επιβλητικό", "δεν αποκλείω το τρίο", "δεν με ενδιαφέρει η εμφάνιση αλλά το χιούμορ" και τέτθοια.

 

μα τω θεό θα πλήρωνα να 'βλεπα τη φάτσα αυτού που έλαβε πρώτος το CV. "Α μάλιστα, Grace Statessera, ας κάνουμε ένα τυπικό background check στο Goog... ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΕ. Αυτό ΠΡΕΠΕΙ να το μάθει ο James." Ε ο James ήταν ομιλητικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα, έχετε κοιμηθει ποτέ εσεις με παπλωμα ρα;

Εχετε φορεσει μαλλινη πανχοντρη μπλουζα σε σημειο που να μην μπορειτε να βαλετε και άλλα απο πάνω;;;

 

Αυτο θα πει ΚΡΗΤΗ!

εγω όξω απ την Πάτρα κοιμάμαι με boxεράκι και πάπλωμα 

μέχρι πριν λίγες μέρες είχε καταιγίδα όξω και εγώ είχα ανοιχτή μπαλκονόπορτα και ήμουν κουκουλομένος κάτω απο κουβέρτα και πάπλωμα  :D 

 

με αρέσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ σημείωνε. Αύριο μεθάυριο που θα ψάχνεις δουλειά εδώ μη σε ρίξουν τίποτα βλακείες του στυλ μισθός, work-life balanace και τέτοιες σαχλαμάρες.

 

Κόψε φάτσες ή ό,τι αλλο θέλεις κατά τη συνέντευξη με το HR και πράξε αναλόγως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα, έχετε κοιμηθει ποτέ εσεις με παπλωμα ρα;

Εχετε φορεσει μαλλινη πανχοντρη μπλουζα σε σημειο που να μην μπορειτε να βαλετε και άλλα απο πάνω;;;

 

Αυτο θα πει ΚΡΗΤΗ!

Κρύο δεν κανει συχνα, εδώ στα αστικά τσεντρα, αλλά όταν κανει ανεβάζει και υγρασιες και τρυπάει κόκκαλα. Αλλά σε γενικές γραμμές όχι, βαριά ρούχα αρχες με μέσα Νοεμβρίου κι αν..

εσύ σημείωνε. Αύριο μεθάυριο που θα ψάχνεις δουλειά εδώ μη σε ρίξουν τίποτα βλακείες του στυλ μισθός, work-life balanace και τέτοιες σαχλαμάρες.

 

Κόψε φάτσες ή ό,τι αλλο θέλεις κατά τη συνέντευξη με το HR και πράξε αναλόγως.

Άντε ρε, στείλε σε μένα και την ανεβαζω εγώ, μη φόβου.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις τι ειναι αυτο;

το βελος διχνει την πορτα του μαγαζιου της μανας μου, και μου ειπε πως αυτο που γραφει ειναι αλβανικά και σημαίνει έκταση

 

dafaq

post-150650-0-83223600-1381578333_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάφερα να φάω δυο πιτόγυρα μετά από χρόνια και είμαι με σόδες

 

Πόσα χρόνια τα πάλευες? :mellow:  Η γεύση τους διατηρήθηκε αναλλοίωτη με το πέρασμα των χρόνων?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...