Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πας σε ένα live για να περάσεις τέλεια και βλέπεις την πρώην σου. Μαζί με τον πρώην της. Να περνάνε τέλεια. Αξία ανεκτίμητη.

 

Ρε δεν μου φτάνει μια κάβα.

Επεξ/σία από Material_Defender_1032
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πώς το διαβάζουμε το nickname σου ρε Νίκο;

 

Πάμε άλλη μία..  :P  Καταρχήν το Νίκο ξέχνα το είναι λάθος! Επίτρεψέ μου κάτι παραπάνω να ξέρω μια που είμαι ο άνθρωπος που έδωσε στον nicoc την ελληνική προέκταση του ονόματός του,εγώ δηλαδή τον βάφτισα νίκοτς!Ο νίκοτς είναι μισός Έλληνας μισός Σλάβος..Η ακριβής προφορά του σλαβικού ονόματος nicoc στα ελληνικά είναι νίτσοτς. ΟΜΩΣ επειδή είναι μισός Έλληνας μισός Σλάβος έχουμε και λέμε: νίκος+νίτσοτς=νίκοτς!Βέβαια καταλαβαίνω ότι πρόκειται για μια πολυδιάστατη προσωπικότητα (τρισδιάστατη για την ακρίβεια) οπότε λογικό είναι να βγάζει στον καθένα κάτι διαφορετικό εξού και οι διαφορετικές προσεγγίσεις που βλέπουμε κατά καιρούς στο όνομα nicoc. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας σε ένα live για να περάσεις τέλεια και βλέπεις την πρώην σου. Μαζί με τον πρώην της. Να περνάνε τέλεια. Αξία ανεκτίμητη.

 

Ρε δεν μου φτάνει μια κάβα.

 

 Σε γενικές γραμμές

Χρυσό πιάνεις, ασήμι γίνεται,

ασήμι πιάνεις, χαλκός γίνεται,

χαλκό πιανεις, σκατά γίνεται,

σκατά πιάνεις, σαπουνι δεν έχεις να πλυθεις.

 

 κατα τα άλλα το οοτ συμπάσχει μαζί σου.

 

τιπ: Παραιτήσου απο τη δουλεια, ξεκίνα wow, πλεον έχεις όλες τις προϋποθέσεις να γίνεις pro player, όλα τα nerds θα σε κοιτουν με σεβασμό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπωντας τα μετεωρολογικά μου γκάτζετς από όλη την υφήλιο διαπιστώνω οτι αυτή τη στιγμή τα κοπέλια μας τα κριτικάτσια ψήνοντε με 34 βαθμούς στη Παλαιόχωρα τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες προσλάβανε στην εταιρία HRού η οποία έχει κάνει γυμνή φωτογράφηση σε γνωστό αντρικό περιοδικό.

 

09:00 έγινε η πρόσληψη, 09:10 το είχε μάθει κι ο τελευταίος θυρωρός, 09:20 πιάσαμε μονοψήφια επίπεδα παραγωγικότητας και ρίξαμε και το server.

 

Οι δευτέρες απέκτησαν ενδιαφέρον!11

 

ΥΓ Θα πόσταρα φώτο, αλλά με reverse image search, google, linkedin και τον ελευθερο χρόνο του OOT θα 'χαμε ΑΦΜ σε 20 λεπτά. Δεν πάει όμορφα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...