Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

πριν λίγο ξύπνησα , έβλεπα στον ύπνο μου ενα γέρο με πόδια κατσίκας οτι ηταν σπίτι μου και τον λεω

"θα αρχίσω να ψάχνω για σχολές σαμαράι στην Ελλάδα 

αμα γίνει μια μεγάλη καταστροφή και ο πολιτισμός χάσει την τεχνολογία κάποια στιγμή θα τελειώσουν οι σφαίρες και τα όπλα
τότε θα χω ενα σπαθί katara και θα γίνω σαμαράι όπως τα παλιά χρόνια "

αρχίζει να γελάει και με λέει "εισαι ηλίθιος , θα σε δαγκώσω το κεφάλι και θα το καταπιώ , θα έρθεις μαζι μου στην άβυσσο μυρμήγκι"

βγάζει μια κραυγή και χάνετε μες τη χέστρα  :ph34r: 

δεν ξανακοιμάμαι μεσημέρι  :mellow: , θέλω να παω για χέσιμο  :shock:  νιωθω άρρωστος   :cry:  


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν λίγο ξύπνησα , έβλεπα στον ύπνο μου ενα γέρο με πόδια κατσίκας οτι ηταν σπίτι μου και τον λεω

 

"θα αρχίσω να ψάχνω για σχολές σαμαράι στην Ελλάδα 

 

αμα γίνει μια μεγάλη καταστροφή και ο πολιτισμός χάσει την τεχνολογία κάποια στιγμή θα τελειώσουν οι σφαίρες και τα όπλα

τότε θα χω ενα σπαθί katara και θα γίνω σαμαράι όπως τα παλιά χρόνια "

 

αρχίζει να γελάει και με λέει "εισαι ηλίθιος , θα σε δαγκώσω το κεφάλι και θα το καταπιώ , θα έρθεις μαζι μου στην άβυσσο μυρμήγκι"

 

βγάζει μια κραυγή και χάνετε μες τη χέστρα  :ph34r: 

 

δεν ξανακοιμάμαι μεσημέρι  :mellow: , θέλω να παω για χέσιμο  :shock:  νιωθω άρρωστος   :cry:  

 

Nαι αυτό έφταιξε...  Τα όνειρα με τα βαπίρια που βλέπεις το βράδυ είναι απλά καθημερινά όνειρα ας πούμε..   :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα είδα τον εμιρλύ ήταν στο απέναντι αυτοκίνητο σε μια μερσεντες και σκάλιζε τη μύτη του μετα μανίας...

 

μπλιαχ....

 

κρίμα και μου φαινόταν γλυκούλης

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mλκε πρωτη φορα στην ζωη μου τετοιο χεσιμο. Παω σουπερμαρκε και στον γυρισμο στο φαναρι βλεπω τζιπ escalade με ζαντες 30 ιντσωνε φουλ χρωμιο και σκαλωνω (οπως και ο καθε φυσιολογικος ανθρωπας). Σηκωνοντας κεφαλι, κοζαρω 2 μεξικανους μεσα στα τατου και τα χρυσαφικα, πρωτοξαδερφα του Τουκο απο το ΒΒ να με καρφωνουν. Πρεπει να ειμαι ο πρωτος ανθρωπος που κανει βαδην με 70 χλμ ανα ωρα. 

 

Παω για κακακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φορμάρω ένα λαπιτόπι και πριν προλάβω να βάλω adblock βλέπω τα google ads του inso μας να διαφημίζουν πουτάνες Εσθονές.

 

Εσθονές ρε;Αφού λένε ότι οι καλύτερες γλυκομούνες είναι Μολδαβές.

 

Ρε νιότη που νόμιζες πως θα γινόταν αλλοιώς,ναούμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...