Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πρεπει να εχουμε 4-5 νομιζω. ο δευτερος πολυτεχνιτης παντως :D διαμαντια βγαινουμε βρε. το επομενο νομπελ θα ειναι το δικο μου.

 

Θες να το μοιραστούμε? Εσυ την δόξα εγώ το χρήμα.

 

Παρτυ στήσαμε σήμερα στο τμήμα. Λες και το πήραμε εμείς. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

Στην αρχή ήταν η μαύρη μπάρα με τον τίτλο πάνω στο πρόσωπο και δεν κατάλαβα καλά, νόμιζα πως η Βίκυ ήταν το μηχανάκι κι απλά η άλλη ήταν ένας λεπτός κάγκουρας.

Κρινόμενη δηλαδή;

 

Αποφεύγω να σχολιάσω πώς επιλέγει να πανηγυρίσει κανείς, εννοούσα μια πρώτη έκπληξη σαφώς και ένα αίσθημα ότι το ποτάμι δε γυρίζει πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@eSATA 

μια χαρά κοπελίτσα ειναι , ομορφούλα , δν έχει κανα θέμα εκτός απ την καγκουριά και την οδήγηση 
checkαρε στο ξύδι να την κράζουν για την εμφάνιση της κάτι χοντρές και άσχημες να κλάψεις 
αυτό με χαλάει στην Ελλάδα , οτι ο καθένας δεν κοιτάει τα χάλια του , δεν ξέρω αν ισχύει σε όλες τις χώρες  :mellow:

ps: στο τέλος κουνιέται το πόδι λες και το έχει σπάσει 
check μια 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@eSATA 

 

μια χαρά κοπελίτσα ειναι , ομορφούλα , δν έχει κανα θέμα εκτός απ την καγκουριά και την οδήγηση 

checkαρε στο ξύδι να την κράζουν για την εμφάνιση της κάτι χοντρές και άσχημες να κλάψεις 

αυτό με χαλάει στην Ελλάδα , οτι ο καθένας δεν κοιτάει τα χάλια του , δεν ξέρω αν ισχύει σε όλες τις χώρες  :mellow:

ps: στο τέλος κουνιέται το πόδι λες και το έχει σπάσει 

check μια 

 

 

http://www.facebook.com/bikoyli.sketo

 

Βασικα, ισα που την λες και ... κωλαρα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ κουραση ρε παιδι μου αυτη η παρακολουθηση μαθηματων.

 

Αστα να πάνε.Αύριο θα ξυπνήσω 6:40 το πρωί.Κατά τις 1 θα φύγω απο την δουλειά, μέχρι τις 6 θα κάνω εργαστήρια και μετά καμιά ώρα ακόμη να έρθω στο σπίτι θα πάει 7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως και να χει δεν καταλαβαίνω πως κάποιος άσχημος κράζει κάποιον όμορφο για τη φάτσα του 
σαν τα πρόβατα συμπεριφέρονται , ανεβάζει μια φωτογραφία/βίντεο το ξύδι ή οποιαδήποτε σελίδα 
και όλοι αρχίζουν να κράζουν τα πάντα ανεξαρτήτως λογικής

θυμάμαι που ειχε ανεβάσει μια φωτογραφία και λέει επειδή είστε ζώα τονίζω οτι δεν κράζουμε αυτόν αλλα την κοπέλα του (κάτι ειχε γράψει) και μερικοί δεν διάβασαν καν τι έγραφε και κράζανε κάποιον που δεν ειχε κάτι περίεργο .

μπορεί κάποιος ψυχολόγος να με δώσει μια απάντηση γιατι συμβαίνει αυτό ? α?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βελγιο ULB. Πρωην καθηγητης ειναι γτ εχει καμποσα χρονια στην συνταξη. Ειχε πολλα χρονια να παρει νομπελ το πανεπιστημειο.

 

 

Evabb, κορυφαίο πανεπιστήμιο,

 υπάρχει ακόμα το jazz /kultur café εντός της πανεπιστημιούπολης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξέρω αμα ειναι να το ποστάρω στην αναζήτηση βιβλίων αλλα θα ρωτήσω και εδώ 

είχα ακούσει μια θεωρία οτι όταν πεθάνει κάποιος που είναι να πάει στην κόλαση μπορεί να περάσει ενα είδος δοκιμασιών 
ωστε να γίνει δαίμονας 
αν θυμάμαι καλά αυτό γίνεται αφότου περάσει πολλά χρόνια βασανιστηρίων και καταστραφεί η ανθρωπιά του

υπάρχει αναφορά σε κάποιο βιβλίο για αυτό το θέμα ?

δε το πιστευω αλλα θέλω να διαβάσω κανα βιβλίο αυτό τον καιρό και μόνο αυτης της θεματολογίας μ αρέσουν , τα υπόλοιπα τα βαριέμαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξέρω αμα ειναι να το ποστάρω στην αναζήτηση βιβλίων αλλα θα ρωτήσω και εδώ 

 

είχα ακούσει μια θεωρία οτι όταν πεθάνει κάποιος που είναι να πάει στην κόλαση μπορεί να περάσει ενα είδος δοκιμασιών 

ωστε να γίνει δαίμονας 

αν θυμάμαι καλά αυτό γίνεται αφότου περάσει πολλά χρόνια βασανιστηρίων και καταστραφεί η ανθρωπιά του

 

υπάρχει αναφορά σε κάποιο βιβλίο για αυτό το θέμα ?

 

δε το πιστευω αλλα θέλω να διαβάσω κανα βιβλίο αυτό τον καιρό και μόνο αυτης της θεματολογίας μ αρέσουν , τα υπόλοιπα τα βαριέμαι 

ΟΧΙ γιατί μετά θα μας λες τι είδους δοκιμασίες είναι αυτές και τι χρειάζεται κάποιος για να τις περάσει :mrgreen:

Την άλλη φορά είδες μια ταινία και ήθελες να γίνεις shaolin! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...