Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

<p>σήμερα έχω γενέθλια και θα έχει πολλά φαγητά και γλυκά <br>

 <br>

ενα βράδυ πριν μήνες γυρνάω σπίτι απο άραγμα με φίλους και βλέπω στο ψυγείο μια τούρτα με μπισκότα και έτσι <br>

την κοιτάω , με κοιτάει , λεω ωραία φαίνεται , ας δοκιμάσω και παίρνω το μικρότερο κουτάλι <br>

πότε τέλειωσε δε το κατάλαβα και η κοιλιά μου κόντευε να σκάσει , ένιωθα οτι ειχα ενα όμορφο μωρό κει μέσα  :-) <br><br><br>

* SPOILER *<br><br>

απο τότε δεν πλησιάζω ψυγείο , ποτέ δεν ξέρεις τι θα έχει μέσα  :ph34r:</p>

 

Χρονια πολλα ! Πολυχρονος !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ορίστε κατάντια, τα αποτελέσματα του νεοφεμινισμού. Αναγούλα, μονάχα αυτό νιώθω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες



Γαμημένο σύμπαν περιμένω τα +500 karma points ύστερα από το σημερινό (βοήθησα μια τουρίστρια που την κλέψανε στο πάρκο εκεί στον περιφερειακό Φιλοπάππου).


  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

i wish =p κάλεσα αστυνομία και τα συναφή και την πήγα μέχρι ησαπ για να παει στο αστυνομικό τμήμα ακροπόλεως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έπρεπε να τον δείρεις να βγάλει μαχαίρι να σε σάξει μια καλή να μην σκοτωθείς ούτε να πάθεις μόνιμη ζημιά να σε ερωτευτεί η τουρίστ να ειναι και πλούσια και ζήσαμε εμείς καλά και εσείς καλύτερα  :mellow: 

 

Επεξ/σία από nicoc89
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γαμημένο σύμπαν περιμένω τα +500 karma points ύστερα από το σημερινό (βοήθησα μια τουρίστρια που την κλέψανε στο πάρκο εκεί στον περιφερειακό Φιλοπάππου).

 

πως τη κλεψανε?φιλοπαππου οποτε εχω πετυχει ρωτανε συνεχεία για να πανε δωρα στρατου εσυ πρπει να σε ο γκαντεμης :P

 

btw thanks για τη σοκολατομπυρα.αν και δαγκαγε η τιμή τη τσιμπησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως τη κλεψανε?φιλοπαππου οποτε εχω πετυχει ρωτανε συνεχεία για να πανε δωρα στρατου εσυ πρπει να σε ο γκαντεμης :P

 

btw thanks για τη σοκολατομπυρα.αν και δαγκαγε η τιμή τη τσιμπησα.

Περπάταγε στο άλσος και της την έπεσε (μέρα μεσημέρι ffs αυτό σημαίνει να είσαι στο λάθος μέρος την λάθος ώρα), μόνο το κινητό της έκλεψε άλλα τα είχε δει κωλυόμενα η κοπέλα γιατί εκεί είχε όλα τα προσωπικά της στοιχειά κλπ (έκανε τουρ στο Ελλάδα) αλλά λογικά θα το βρει μέσω το tracking που έχει η apple για τα iphone.

 

Ναι η τιμή της μπύρας τσούζει αλλά δεν πίνεις συχνά τέτοιες (kudos στον τουφ που μου την έμαθε τότε στο Λόντον).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γαμημένο σύμπαν περιμένω τα +500 karma points ύστερα από το σημερινό (βοήθησα μια τουρίστρια που την κλέψανε στο πάρκο εκεί στον περιφερειακό Φιλοπάππου).

 

don't hold your breath bro.

 

xTGvZXo.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...