Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

αυτός ο καιρός με κάνει να θέλω να πιω κάτι ζεστό και να ντυθώ σα κρομμύδι  :mellow:

instructions unclear, masturbated with belly button.

/me masterbate
/me master
/u rookie
/u mad bro ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτός ο καιρός με κάνει να θέλω να πιω κάτι ζεστό και να ντυθώ σα κρομμύδι :mellow:

/me masterbate

/me master

/u rookie

/u mad bro ?

Εγω ηπια και ντυθηκα...

 

Τωρα βλεπω ταινια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαστικά.BTW uk food is awful.....Only sandwiches from now on....

ε ναι, σε μια πολη με ισως πιο πολλα καλα εστιατορια απο το παρισι, ειναι σκατα το φαγητο :|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι, σε μια πολη με ισως πιο πολλα καλα εστιατορια απο το παρισι, ειναι σκατα το φαγητο :|

Άλλο τα εστιατόρια...δεν τα έχω επισκεφτεί ακόμα γιατί όντας φοιτητής δεν έχω να δίνω τόσα(στις pubs παλεύεται) αλλά έγραφα για το φαγητό των σουπερμαρκετ και των καφετεριών.....you just can't eat it.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν στεκει και παλι αυτο, εχουν tiers αναλογα με τα ποσα δινεις και το τι παιρνεις.

πχ http://www.sainsburys.co.uk/groceries/index.jsp?bmUID=1381076359704 ειναι απλα κορυφη για ετοιμο φαγητο.

Και οταν λεω εστιατορια, λεω για max 20λιρο χωρις ποτα, και γενικα υπαρχουνα ΠΟΛΛΑ budget μερη που εχουν ποιοτικο φαγητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο southwark νότια που μένω έχουμε μόνο tesco κοντά...και πίστεψε με δεν τρώγονται.Σχετικά καλό φαγητό έχω φάει σε μια κοντινή pub αλλά για ένα fish&chips και μια μπύρα έδωσα 19 λίρες.

edit .Που είσαι να έρθω να φάω? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...