Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Αχαχα, πυρ, γυνη και Σικαγο πλεον! :X  Αν και το Καναντα μετρησε απειρα φιλε. Πολυ μπροστα.

 

Οσο για τους μιναρες φιλε προσοχη στις απομιμησεις. Παιζει γενικα πολυ fake μιναρας. Κι εμεις ειχαμε 1 παλικαρι στο στρατο που εμενε 1 ωρα εξω απο την μιναρουπολη και ελεγε οτι ειναι μιναρας! Λες και ειναι προνομιο να εισαι μιναρας, αν ειναι δυνατον δηλαδη!  :-D  :-D  :-D

 

Οσο για το τι πινουν/με φιλε να ξερεις οτι η πατρα ειναι το τριγωνο των βερμουδων της Ελλαδας. Πυργος-Καλαματα-Μεσολογγι/Αγρινιο και αγιος ο θεος!(Αλλα κι εσυ κουφαλα απο Θεσσαλια εισαι!!)  :-)  :-)  :-)

 

Αλλα για τον Νικοτς γιατι ρε? Μια χαρα ειναι το παιδι. Οξυδερκεστατος!

 

Ναι ρε το λέω με την καλή έννοια αυτή του θεούλη. :-D

 

 

Έφυγες από Κάναντα ρεεε??? :shock:  Εγώ λόγω Κάναντα σε πήγαινα,τώρα αλλάζει όλη η κοσμοθεωρία μου δεν τα λεν έτσι αυτά. :shock:  Σικάγο γιατί?Επέστρεψε ο Τζόρνταν στην ενεργό δράση??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζάχαρη στον καφέ

cartman-angry.jpg

 

πως μπορείς.

 

 

Περί ορέξεως βέβαια..

Το αντιθετο θα ελεγα! XD Μια φορα μου ειχανε παραγγειλει F.espresso σκετο και οταν δοκιμασα,θελανε να ανεβασουνε την εκφραση μου στο youtube!!! Κοντεψα να ξερασω.. Περασε η παιδικη μου ηλικια απο μπροστα μου :P Οποτε,ναι,περι ορεξεως..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι πρώτοι καφέδες που ήπια στη ζωή μου ηταν γλυκοί (1καφες-3ζαχαρη), μου φαινόταν τόσο αηδία , απορούσα γιατι πίνει καφέ ο κόσμος
πίνω μια φορά σκέτο και μου άρεσε , απο τότε μονο σκέτο πίνω 
τη ζάχαρη την προτιμώ σε κανα γλυκό να γουστάρω 
απ την άλλη βλέπω κόσμο που πίνει με 8-9 ζάχαρη τον καφέ του και μένω μαλάκας  
γλυκός ειναι με 3κγλ ζάχαρη ξερωγω , μετά γινεται γαλακτομπούρεκο  :-D  


Ζεστός μυρωδάτος καφές φίλτρου :wub:

στο στρατό ειχαμε ενα δωματιάκι μες τη μοίρα που το είχαμε ανοίξει σαν ανεξάρτητο κψμ για μεταξύ μας και φτιάχναμε οτι καφέ μπορείς να φανταστείς . κάθε μέρα δοκιμάζαμε διαφορετικές γεύσεις , σοκολάτα , βανίλια , καραμέλα και συνεχώς τελειώνανε τα κουτιά 
τι ποιο ωραίο να έχει έξω μείον και να έχεις στο χέρι καυτό καφεδάκι  :wub: 
απο τότε έχω να πιω καφε φίλτρου  :mellow: 
πρέπει να πάρω καφετιέρα

σύντομα  :-(  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς ζάχαρη πίνω τον καφέ, αλλά χωρίς γάλα δεν μπορώ. Αν δεν είναι γιαουρτλού ο καφές δεν λέει.

 

Επίσης βάζω και λίγο ποτάκι μέσα που και που  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αυτές οι Link.png Site: ταμπλέτες κάνουν για tassimo;Υπάρχουν και κάτι άλλες απο την Bosch πάλι που λένε για tassimo αλλά οι γ@μημένες δεν έρχονται Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καφέ με γεύση μπάφοι δοκίμασες;

Θα γίνει confict της τανίνης/καφεΐνης του καφέ με το THC του "λιβανιού" και το ένα θα "αναθεωρήσει" το άλλο.

 

Τον έχεις για τόσο χαζό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...