Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Πηγαίνοντας στο γυμναστήριο ήταν ένας μπάρμπας στο δρόμο τύφλα που τρέκλιζε και σε μια φάση σκάει για τα καλά πάνω στο καπό ενός αμαξιού παρκαρισμένου. Μία από μακρυά φώναξε "προσέχτε τον κάποιος ρε παιδιά" Cthulhu walked faster

 

Στο τζιμ ήταν πάλι το γκομενάκι που κάνει πολύ διάδρομο, αν και πρέπει να είναι αλβαnation. Επίσης με έχει πιάζει μια υπνηλά ανεξήγητη. Σήκωνα βάρη και μου έκλειναν τα μάτια.

 

Στο γυρισμό, δεν φτάνει που όλα τα σουβλατζίδικα - πιτσαρίες είναι στον δρόμο μου, σήμερα υπήρχε μια τεράστια μυρωδιά ξεροψημένου γύρου και τζατζικίλας. Αλλά βαρβάτη μυρωδιά όχι αστεία, μύριζε για πάνω από 100 μέτρα.

 

Στο σπίτι που γύρισα, όχι μόνο δεν μου έφυγε η υπνηλία όταν έτρωγα, αλλά συνειδητοποιώ ότι έχει αρχίσει να την κάνει η αντικολλητικότητα του αντικολλητικού τηγανιού.

 

Και όχι μόνο νυστάζω αλλά δεν θα μπορέσω να κοιμηθώ πριν τις έξι.

 

 

Κατά τάλλα καλά ξερωγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια φορά σκέφτομαι πως θα ήταν να πετάμε 
βλεπω πάτμαν και τα gadget του μου δίνουν ιδέες
αλλα κατα βάθος ξέρω οτι ο άνθρωπος δεν θα μπορέσει να πετάξει ποτέ 
τουλάχιστον οχι για τα επόμενα 100+ χρόνια 
κάπου ειχα διαβάσει οτι όλοι οι άνθρωποι θέλουν να πετάξουν κατα βάθος
γιαυτό και όλοι το έχουμε ονειρευτεί μια φορά τουλάχιστον μέχρι το τέλος της ζωής μας 
----------

παρατηρώ οτι απο τότε που πα μαμά YIN και θείο Lucifer ξαφανιστήκανε και οι δύο απ το OOT

έχετ τσι ευθύνες σας ! που πήγατ ?

πρέπ να βρω κ νόνα να με στέλνει λαμπάδα πασχαλίτσα  :mellow:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, υπάρχει μεγαλύτερη μαλακία από αυτήν την ντροπή της ανθρωπότητας που ακούει στο όνομα shockwave flash? Δηλαδή ΑΣ πούμε οκ να τα φτύσει άμα έχεις ανοίξει 25 καρτέλες βίντεο αλλά η μαλακία κρασάρει και με το ραδιόφωνο μόνο

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτιαξα παγωτο λεμονι. Ειναι τόσο κακό που καταντάει καλο. Είναι τόσο ξινό που καταντάει γλυκο. Είναι τόσο περιεργο που καταντάει εθυστικο. Πάλι ζωγραφισα :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια φορά σκέφτομαι πως θα ήταν να πετάμε 

βλεπω πάτμαν και τα gadget του μου δίνουν ιδέες

αλλα κατα βάθος ξέρω οτι ο άνθρωπος δεν θα μπορέσει να πετάξει ποτέ 

τουλάχιστον οχι για τα επόμενα 100+ χρόνια 

κάπου ειχα διαβάσει οτι όλοι οι άνθρωποι θέλουν να πετάξουν κατα βάθος

γιαυτό και όλοι το έχουμε ονειρευτεί μια φορά τουλάχιστον μέχρι το τέλος της ζωής μας 

----------

 

παρατηρώ οτι απο τότε που πα μαμά YIN και θείο Lucifer ξαφανιστήκανε και οι δύο απ το OOT

έχετ τσι ευθύνες σας ! που πήγατ ?

 

πρέπ να βρω κ νόνα να με στέλνει λαμπάδα πασχαλίτσα  :mellow:

tumblr_inline_mtz4xhX9CX1qf08gp.gif

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτιαξα παγωτο λεμονι. Ειναι τόσο κακό που καταντάει καλο. Είναι τόσο ξινό που καταντάει γλυκο. Είναι τόσο περιεργο που καταντάει εθυστικο. Πάλι ζωγραφισα :D

When life gives you lemons φάση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτιαξα παγωτο λεμονι. Ειναι τόσο κακό που καταντάει καλο. Είναι τόσο ξινό που καταντάει γλυκο. Είναι τόσο περιεργο που καταντάει εθυστικο. Πάλι ζωγραφισα :D

 

απαισιότατο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...