Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Πάω να εργαστώ μπας και ξεχρεώσω ποτέ. Μην κάνετε οικογένεια μαλακία είναι, αλλά δεν πρόκειται να σας το πει κανείς. Όταν ακούτε και λέμε "ζω για τα παιδιά μου, δουλεύω για τα παιδιά μου, για αυτά τα κάνω όλα" εννοούμε πως αν δεν ήταν αυτά θα είχαμε πήξει στα ναρκωτικά και τις πουτάνες με το σώβρακο στον καναπέ.

 

halloween-in-los-angeles-dress-like-the-

BE THE DREAM.

 

 

Γαμημένη ειλικρίνεια και απομυθοποίηση.

 

Σας βγάζω το καπέλο, κύριε  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως μου λείπουν οι πουτάνες και τα ναρκωτικά (εκτός εάν δεχτούμε τις μπύρες ως πρέζα).

 

Τουλάχιστον έχω 50αρα plasma να αφήνω τα απομεινάρια του είναι μου στον καναπέ =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμένα δεν με λείπουν ούτε τα ναρκωτικά, ούτε οι πουτάνες, και δεν φοράω και σώβρακο. Οπότε είμαι κομπλέ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΙΛΑΣ, ΦΡΕΝΖΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας έχετε ζαλίσει τον έρωτα με τις πουτάνες.Δλδ τόσο γίδια είστε κ γαμάτε συστηματικά σε πλαίσιο δοσοληψίας?.Του πούστη, θα δοκιμάσω κ γω αγοραίο σεξ το λεπόν να δω τι βρίσκετε κ κολάτε.Από την άλλη σας πιάνω .Το στρέητ σεξ θέλει κ έναν άλφα πρόλογο γκομενέτου γαρ.Boring τώρα να σαι μέσα στη κάβλα κ να πρέπει να κάθεσαι να ψήνεις τη γκόμενα.Το γκέι σεξ από την άλλη το βρίσκεις πιο εύκολα κ από το οξυγόνο.Αναρωτιέμαι αν ποτέ η ανδρική πορνεία γίνει νόμιμη πχ Ελλάδα ποιός καμμένος γκέι θα χρησιμοποιήσει τέτοιες υπηρεσίες όταν μπορείς να βρείς γκέι σεξ στο φτερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

{..} να δω τι βρίσκετε κ κολάτε {..}

 

ΣΜΝ σίγουρα...

Πάντως ορισμένοι άντρες έχουν βίτσια, γουστάρουν να πληρώνουν και να πηδάνε."

Δεν θα ξεχάσω εγώ έναν παίδαρο που έβγαινε από ένα μπουρδέλο στην Ι.Οδό κοντά και λέω μα τι στα κομμάτια, αυτός μπορεί να βρει στο λεπτό θηλυκό να της τον δώσει άνευ καταβολής αντιτίμου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι προφανώς εξαιρούνται οι φετιχιστές που τη βρίσκουν μόνο αν τα σκάνε.Τραστ μι όμως αν υποθέσουμε οτι υπάρχει ''μέσος γκέι'' η ιδέα να πληρώσεις για σεξ θα του φαίνεται πιο άλιεν κ από την Σιγκουρνει,εμένα πάντως μου σκάει έτσι στάνταρ.Γι αυτό σας λέω γυρίστε το όλοι.Έχεις να συνδιαλαγείς με έναν άλλο άνδρα.Ντόμπρα πράγματα λέμε.Ούτε πρόλογος ούτε ιστορίες.Γουσταρίζεστε?Σε 3 λεπτά μπορείτε να πηδιέστε σα σκυλιά.Ψήστε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΜΝ σίγουρα...

Πάντως ορισμένοι άντρες έχουν βίτσια, γουστάρουν να πληρώνουν και να πηδάνε."

 

Φετίχ να πληρώνεις πρώτη φορά το ακούω.

 

Το 90% πάνε επειδή δεν βρίσκουν. Πες ότι είναι και ένα 20% που πάνε τσάρκα για χαβαλέ με την παρέα. Αλλά να γουστάρεις να πληρώνεις; Nope! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 'γω τους μπουρδελιάρηδες τους έβλεπα πάντα στραβά, μου μύριζαν μια παρακμή και "θέματα" αλλά κάποια στιγμή έπιασα συζήτηση με έναν τύπο στο άσχετο και μου γάμησε με τα επιχειρήματά του, οπότε και άλλαξα γνώμη τελείως.

 

 

 

Είναι και αυτοί σύντροφοι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...