Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έκανα φορμάτ και το μπουρδέλο το σύστημα μου αποθήκευσε έναν φάκελο "windows old" με τα παλιά αρχεία.

 

Μωρή μαλακία για λειτουργικό σύστημα άμα ήθελα τα παλιά αρχεία θα έκανα φορμάτ; Και μου άφησε γεμάτο τον μισό σκληρό.

 

 

Έχω κανα μισάωρο που διαγράφω τον φάκελο αλλά ακόμα να σβήσει και δεν φαίνεται να κάνει και πρόοδο :angry:

 

 

'μώ τον Βασίλη τον Πόρτα μέσα

εδιτ έσβησε

 

 

Στην εγκατάσταση πριν διαλέξεις σκληρό, πάτησες upgrade αντί για custom.

 

___________

 

 

 

 

ΦΙΟΥ ΦΙΟΥΥΥΥ - ΦΙΟΥΥΥΥ - ΓΚΕΕΕΕΡΓΚ.

-{Σταματήστε δεξιά παρακαλώ}.

[..]

-Καλημέρα σας κύριε. Την άδεια της μοτοσυκλέτας και την ταυτότητα θα χρειαστώ.

-Δεν έχω μαζί ταυτότητα σύντροφε, το δίπλωμα κάνει;

-Δώστε μου το διπλωμ. wait wat?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ναι έχεις δίκιο, αλλά δεν ήξερα ποιο να διαλέξω και μου ταίριαζε καλύτερα(1η φορά φορμάτ).

Στην εγκατάσταση πριν διαλέξεις σκληρό, πάτησες upgrade αντί για custom.

 

 

Την πήρα μια μικρή ανακούφιση όταν μπήκε windows.



Επίσης πάω να βάλω το adblock  https://addons.mozilla.org/el/firefox/addon/adblock-plus/

 

και μου πετάει ένα παράθυρο "δεν είναι δυνατή η εγκατάσταση του adblock plus επειδή ο firefox δεν μπεορεί να τροποποιήσει το απαιτούμενο αρχείο"

 

Τι να κάνω;  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από backup δεν έχω κάνει κάτι, ούτε import. Βσκ έβαλα μερικά wallpaper από τον εξωτερικό σκληρό, αλλά δεν νομίζω να εννοείς αυτό για backup.

 

Για τον ff μπήκα google και τον πήρα από της mozilla. Ε, λογικά είναι ο τελευταίος.

 

Α βασικά, έκανα import από html τους σελοδοδείκτες του ff, αλλά δεν φάνηκε να μπήκαν οπότε τους έβαλα χειροκίνητα.

 

 

Έχει παιχτεί κάτι με τα windows;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οοο ναι... Χωρις να ρωτησει κιολας. Ενω του εχω πει. Θα ρωτας γιατι τα χω κανονισμενα να με κρατανε δυο εβδομαδες. Ή αν θες δινε μου και σει περιπου τα μισα να παιρνω παραπανω.. Παπαρια τιποτα απο τα δυο δεν κανει.. Να μην παιρνω δεν γινετε, να τα κρυβω το θεωρω μαλακια, ειδικα αυτα που θελουν ψυγειο τι θα τα κανω;

 

Ακου φαση..

 

Φοραω μια μπλουζα μου χτες.. Για καλη ταχα εγω ο μακακας, ε αυτος σημερα την φορεσε για να παει για καφε κατα της 19:30 στο ιδιο μαγαζι που ημουν χτες εγω..

 

Οοο ο μακακας φοραει τα ρουχα του αδερφου του θα λενε.. Αλλα θα παει για μενα αυτο..

 

 

Σκότωσε τον, απλά.

 

 

 

Μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε λογαριασμός ηλεκτρικού 1400 ευρώ για τον περασμένο χρόνο. Γαμώ την πυρηνική τους ενέργεια γαμώ και πούστη ταχυδρόμε.

 

 

χέστηκα για τον πλανήτη

θέλω φθηνό λιγνίτη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε λογαριασμός ηλεκτρικού 1400 ευρώ για τον περασμένο χρόνο. Γαμώ την πυρηνική τους ενέργεια γαμώ και πούστη ταχυδρόμε.

 

 

χέστηκα για τον πλανήτη

θέλω φθηνό λιγνίτη

Και λίγα είναι,γι αυτό πάρε καμια πίπα στον ταχυδρόμο και άναψε κανα κεράκι στη πυρηνική ενέργεια.

 

Το φτηνό λιγνίτη τον πληρώνουμε 25% παραπάνω στη κατανάλωσή μας.

Βάλε σκουπιδιαραίους,ηλεκτροδοτούμενες επιφάνειες,οχήματα για να τρέξει το ρεύμα (έτσι λέει στην ανάλυση...),βάλε,βάλε,βάλε,τρία χαρτιά το μήνα,πεντακόσια κάτι το δίμηνο,να τ' αφήσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλήρωνα έναντι κάθε μήνα, δεν είναι μόνο 1400. Στ' αρχίδια μου όμως θα τα πάρω από αλλού, δεν ξέρουν που έμπλεξαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, όχι. Κλείνω τα φώτα κάθομαι στο σκοτάδι και κλαίω.. Φορεβερ αλοουν και τέτοια. Ελπίζω να μην είναι αυτή η δικαιολογία της ΔΕΗ για τους φουσκωμενους λογαριασμούς.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λέτε ρε μαλάκες, τι το κάνετε το ρεύμα, το τρώτε και πληρώνετε τόσα πολλά; Εμείς εδώ ολόκληρο λεφούσι πληρώνουμε κάνα 150άρι το δίμηνο ναούμ, χωρίς τα χαράτσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...