Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>Ένα ερευνητικό που ετοιμάζω...<br><br>

Άσε που με έχει πιάσει μια ακατάπαυστη μανία για φαγητό...Δεν θα λυγίσω!!!</p>

 

Ετσι μην λυγισεις!! Να είσαι εσυ η δυνατή γιατί εγώ δεν τα κατάφερα...λυγισα :'(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Οοο ναι... Χωρις να ρωτησει κιολας. Ενω του εχω πει. Θα ρωτας γιατι τα χω κανονισμενα να με κρατανε δυο εβδομαδες. Ή αν θες δινε μου και σει περιπου τα μισα να παιρνω παραπανω.. Παπαρια τιποτα απο τα δυο δεν κανει.. Να μην παιρνω δεν γινετε, να τα κρυβω το θεωρω μαλακια, ειδικα αυτα που θελουν ψυγειο τι θα τα κανω;

 

Ακου φαση..

 

Φοραω μια μπλουζα μου χτες.. Για καλη ταχα εγω ο μακακας, ε αυτος σημερα την φορεσε για να παει για καφε κατα της 19:30 στο ιδιο μαγαζι που ημουν χτες εγω..

 

Οοο ο μακακας φοραει τα ρουχα του αδερφου του θα λενε.. Αλλα θα παει για μενα αυτο..

κοίτα αφού δεν φοράει κανα γυναικείο ένδυμα - εσώρουχο πρέπει να σαι ευτυχισμένος, φαντάζεσαι να 'ταν τοιούτος και να κυκλοφορούσε στα ίδια στέκια με σενα...να λέγαν να ο γκέι, αδερφός του τάδε. θα σου 'χε βγει και το όνομα....

 

υπάρχουν και χειρότερα, οπότε χαλάρωσε. Το χειρότερο των χειροτέρων είναι να σου τρωγε την γκόμενα, εντάξει, εκεί μπορείς να τον αποτελειώσεις...

 

όσο για το φαγητό, πάρε ψυγείο με λουκέτο...για να κοιμάσαι ήσυχος.

 

 

 

Ετσι μην λυγισεις!! Να είσαι εσυ η δυνατή γιατί εγώ δεν τα κατάφερα...λυγισα :'(

Τι σε λύγισε;;;; τι έφαγες;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα γλυκά κάνουν για 
puff puff pass - > γλυκά - > σεξ - > puff puff pass - > γλυκά - > σεξ ολ νύχτ 

8ef8bd6671aebf6ff1d155b1a162b4.gif

καμια φορά ξεφεύγει η φάση κ δε φταίνε τα γλυκά


spiderman+meme+forgot+condoms.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα αφού δεν φοράει κανα γυναικείο ένδυμα - εσώρουχο πρέπει να σαι ευτυχισμένος, φαντάζεσαι να 'ταν τοιούτος και να κυκλοφορούσε στα ίδια στέκια με σενα...να λέγαν να ο γκέι, αδερφός του τάδε. θα σου 'χε βγει και το όνομα....

 

υπάρχουν και χειρότερα, οπότε χαλάρωσε. Το χειρότερο των χειροτέρων είναι να σου τρωγε την γκόμενα, εντάξει, εκεί μπορείς να τον αποτελειώσεις...

 

όσο για το φαγητό, πάρε ψυγείο με λουκέτο...για να κοιμάσαι ήσυχος.

 

 

 

 

Τι σε λύγισε;;;; τι έφαγες;;;

Ψυγειο με λουκετο δεν νομιζω να παρω...

 

Αν δω οτι το παρακανει θα του πω δωσε λεφτα να παω να αγορασω αυτα που με τελειωσες.. Αλλιως ξανα δεν τρως.. Αν σε δω να φας θα γινουμε κωλος.. Δεν παει αλλο..

 

Αν ηταν τιουτος θα ειχε προβληματα με την μανα μου, οχι με μενα.. Χαχαχα

 

Τωρα λενε οτι την μια μερα τα φοραω εγω τα ρουχα, την αλλη αυτος..

 

Σαν να μην εχουμε ενα πραγμα..

 

Να φανταστεις εγω εχω 4 καλες μπλουζες αυτος εχει 14.. Ε την δικια μου θα φορεσει..

 

 

Οσο για γυναικα αν κανει καποια μαλακια, ασχετα που θα πεσουν πολλες μπουνιες. Δεν θα μπορεσει να βγει με κοπελα .. Θα του κανω χαλαστρα. Πχ την βλεπω μονη της, θα πηγαινω θα λεω γεια, θα με ρωταει που ειναι ο αδερφο σου. Πηγε θεσσαλονικη, ενω αυτη θα ξερει οτι ταχα ειναι σπιτι.

 

Πολυ απλα τα πραγματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα φορμάτ και το μπουρδέλο το σύστημα μου αποθήκευσε έναν φάκελο "windows old" με τα παλιά αρχεία.

 

Μωρή μαλακία για λειτουργικό σύστημα άμα ήθελα τα παλιά αρχεία θα έκανα φορμάτ; Και μου άφησε γεμάτο τον μισό σκληρό.

 

 

Έχω κανα μισάωρο που διαγράφω τον φάκελο αλλά ακόμα να σβήσει και δεν φαίνεται να κάνει και πρόοδο :angry:

 

 

'μώ τον Βασίλη τον Πόρτα μέσα



εδιτ έσβησε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αρχίσει να με ενοχλεί που είμαι ο πιο κάβλας άνδρας που ξέρω στο κύκλο μου.Δεν έχω κίνητρο να συναγωνιστώ με κάποιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...