Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O_O Εντομεταξυ εχω βαλει εφαρμογη που για να κλεισεις το ξυπνητήρι πρεπει να κανεις μαθηματικες πραξεις τυπου 89-55+37=?,ολα αυτα με το που ανοιξεις τα ματια σου xD Ε και συνηθως μου παιρνει κανα 2-3 λεπτα για να το κλεισω(το εχω βαλει με 3 επιτυχημένες προσπαθειες να κλεινει) οποτε με ανοιχτα παραθυρα που αφηνω παντα,μες την νεκρη ησυχια ολη η γειτονιά καθε πρωι ακουει Skrillex στις 5 το πρωι :P

Εμένα που με ξυπνά 2 μέρες τώρα ένα ξένο κινητό που έφτιαξα & δεν έχει έρθει να το πάρει; 

Το'χα σβηστό & ο άτιμος είχε ξυπνητήρι & έψαχνα πρωινιάτικα από που στο κόρακα ακούγεται αυτός ο περίεργος ήχος  :-D

 

Τώρα θέλω κάτι απ'το φούρνο (κάνα ντόνατ, πίτσα, λουκανικόπιτα) αλλά θα'ναι χθεσινά  :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Εμένα κάποια στιγμή χθες μου πείραξαν τον κατάλογο στο κινητό οι έξυπνοι και σήμερα ξύπνησα γιατί με καλούσε "ο Θεός"  :-( 

Για μερικά δευτερόλεπτα σάστισα είναι η αλήθεια...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα κάποια στιγμή χθες μου πείραξαν τον κατάλογο στο κινητό οι έξυπνοι και σήμερα ξύπνησα γιατί με καλούσε "ο Θεός"  :-( 

Για μερικά δευτερόλεπτα σάστισα είναι η αλήθεια...

Επικο!! Χαχα θα το κανω και εγω χD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερες.. 3 φορα που ξυπναω 1 λεπτο πριν το ξυπνητήρι.. Θεωρειται υπερδυναμη αυτο? :D

Κατσε να δεις τι ωραια θα ειναι όταν θα ανοίγει αυτοματα το μάτι σε μέρες που δεν θα χρειαστείς ξυπνητήρι....

 

Εμένα κάποια στιγμή χθες μου πείραξαν τον κατάλογο στο κινητό οι έξυπνοι και σήμερα ξύπνησα γιατί με καλούσε "ο Θεός"  :-( 

 

 

Για μερικά δευτερόλεπτα σάστισα είναι η αλήθεια...

 

878.gif

 

Τρομερη πλακα!! Θα τη δοκιμασω !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Άντε φτάσαμε 60 Αυγούστου ας κρυώνει ο καιρός σιγά σιγα...

προβλέπω πάλι να πιάνουμε 90 Αυγούστου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να αρχίσουν οι βροχές να είμαστε χαρούμενοι που είμαστε μες το σπίτι και δεν έχουμε λεφτά να βγούμε να βραχούμε 
με αρέσει να κάθομαι σταυροπόδας με τσι κάλτσες και τα χειμωνιάτικα στο pc και όξω να βρέχει 
είναι και σκοτεινά , όπως στον κόσμο τον βαπίρ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προβλέπω πάλι να πιάνουμε 90 Αυγούστου...

 

Το 1924 είχε φτάσει 120 Αυγούστου στο Αθενς κ δεν είχε βρέξει καθόλου Οκτώβριο,Νοεμβριο,Δεκέμβριο.Τπτ λέμε ούτε στάλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...