Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ωδείο "Πρακτέον",

Μπάμπης Κουρκούδιαλος.

 

 

Τώρα σοβαρά, θα πηγαίνατε το παιδί σας να μάθει μουσική σε κάποιον που τον λένε Κουρκούδιαλο; Θέλει και 700 ευρώ τον χρόνο λέει, για δύο 40λεπτα μαθήματα την εβδομάδα. Εεεε, πού πάτε ρεεεε, 700 ευρώ είναι σχεδόν 2 μισθοί την σήμερον ημέρα ρεεε. Άσε που θέλει λέει να είμαι κι εγώ παρών στο μάθημα. Τι διάλο με θέλει εμένα; Να με μάθει κι εμένα καμιά κιθάρα ξερωγώ; Αν ήθελα να μάθω κιθάρα, θα μάθαινα μικρός, τώρα στα γεράματα τι να μάθω.

 

 

Καληφάκιμέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ποιος ξέρει με τι καταστάσεις ήρθε αντιμέτωπος στο παρελθόν ο Κουρκούδιαλος και θέλει να φυλάξει τα νώτα του, ζητώντας να είναι παρών ο γονιός, για να μην ακούσει μετά τίποτε ιστορίες...

 

Λαίμαι τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ξέρει με τι καταστάσεις ήρθε αντιμέτωπος στο παρελθόν ο Κουρκούδιαλος και θέλει να φυλάξει τα νώτα του, ζητώντας να είναι παρών ο γονιός, για να μην ακούσει μετά τίποτε ιστορίες...

 

Λαίμαι τώρα.

 

κι εμένα εκεί πήγε το μυαλό μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέθρα  B)

τελικά σε τηλεκατάρτηση με πήρανε 
τσάμπα χάρηκα, αλλα δε πειράζ  

ερχόμουν με το λωφωρίο και στεκόμουν μπροστά απο την πίσω πόρτα και πίσω μου σε κάθισμα μια χοντρή καρακάξα που δε χώραγε στο κάθισμα και έπιανε και το μισο διάδρομο με γκαρίζει "εεε!! κάνε ποιο πέρα!  :mad: " με μια μούρη λες και τσι έφαγα το μπιφτέκι και με σκουντάει το σακίδιον 

τσι λέω κάνω αλλα μη με ξανακουμπήσεις γιατι θα κολλήσει η μούρη σου στο τζάμι 

και λέει ενας παππούς καλά τσι ειπες τσι βρομιάρας (ο παππούς πρέπει να ηταν κουκου)
και αρχίζει να βρίζεται με το γέρο , στο τέλος τσι κατέβασε και τσι δυο κάτω ο οδηγός 

εκεί που δεν είχα θέση να κάτσω , βρέθηκα με δύο  :mellow: 
 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο χω ξαναπεί ..είσαι θεούλης...ωστόσο έχω αρχίσει να βλέπω στα όνειρα μου ότι είμαι μέρος των "ονείρων" σου.....έχουμε να κάνουμε με dreamception?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...