Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν εισαι 1.74 και η γκομενα στο ιδιο υψος και αρκετα ομορφη (μετριοκαλος εσυ) ποσες πιθανοτητες εχεις να την ριξεις με το στυλακι και τον αερα σου???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

νικόλα όλα για φοσμπα τα φράγκα

 

BruceCampbellEvilDead2laugh.gif

 

 

Οταν εισαι 1.74 και η γκομενα στο ιδιο υψος και αρκετα ομορφη (μετριοκαλος εσυ) ποσες πιθανοτητες εχεις να την ριξεις με το στυλακι και τον αερα σου???

εγω μπαίνω με τσι πάντες και οτι γίνει

αμα δω και καμια κολάρα τρελη τσι κάνω να τρέχουν

 

να σωθούν

 

 

17.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν εισαι 1.74 και η γκομενα στο ιδιο υψος και αρκετα ομορφη (μετριοκαλος εσυ) ποσες πιθανοτητες εχεις να την ριξεις με το στυλακι και τον αερα σου???

 

Θα πας και θα πεις "Για σένα και για απόψε, Μέγας Ανατολικός" κι άμα αρχίσει τα φεμινιστικά θα απαντήσεις "Δε μου λες, εγώ τώρα ποιος είμαι; Ο μαλάκας είμαι; Μήπως η δουλειά σου είναι τους άλλους να νιώθουν κορόιδα, στυλίστρια δεν είπαμε;".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ατάκες και συζητήσεις
τσι γυναίκες δε πρέπει να τσι αφήνεις να μιλάνε τσι βουτάς τσι βάνεις κάτ τσι δίνεις ενα φιλί και αμα δε σε χαστουκίσει να αρχίσει να τρέχει πας παρακάτ

η γυναίκα ειναι κότα κ εσυ κόκορας , τσιμπάς λειρί και αφήνεις την κουβέντα για μετά το τσιγάρο
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν εισαι 1.74 και η γκομενα στο ιδιο υψος και αρκετα ομορφη (μετριοκαλος εσυ) ποσες πιθανοτητες εχεις να την ριξεις με το στυλακι και τον αερα σου???

Κοιτα αυτο που σκεφτεσαι εσυ, μπορει να το σκεφτεται και αυτη..

 

Αρα μην μασας βουρ στο ψητο...

 

Τι ειχες, τι εχασες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα αυτο που σκεφτεσαι εσυ, μπορει να το σκεφτεται και αυτη..

 

Αρα μην μασας βουρ στο ψητο...

 

Τι ειχες, τι εχασες...

κοινωνικο status, αυτοπεποιθηση, σιγουρια για τον εαυτο σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

κοινωνικο status, αυτοπεποιθηση, σιγουρια για τον εαυτο σου

Διαφωνω μαν. :)

 

Κοινωνικο status: Ποιος δεν εχει φαει χυλο ποτε? Κανεις. Αρα by default ολο το κοινωνικο συνολο (οκ εκτος ελαχιστων) καποια στιγμη την επεσε σε καποια και εφαγε ηττα.

 

Αυτοπεποιθηση/σιγουρια για τον εαυτο σου: Καθολου. Προσδιοριζομαστε απο εμας τους ιδιους και οχι απο τους αλλους. Το οτι θα την πεσω στην Μαρω και θα μου ριξει ακυρο δε θα με κανει να εχω αμφιβολιες για τον εαυτο μου. Απλα δε με γουσταρε οπως εγω δεν γουσταρα την Νατασα που αν και ομορφη δεν μου εκανε το κλικ 

 

Just sayin κουβεντα να γινεται ε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ To αυτό. Δεν παίζουν "κατηγορίες" ρε μαλάκες, μην αυτοπεριορίζεστε και δημιουργείτε προβλήματα εκεί που δεν υπάρχουν.

 

Χωθείτε αβέρτα σε ότι σας γυαλίζει χωρίς πολλή ανάλυση :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...