Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Δεν ξέρω για 'σας εγώ όμως ξέρω ότι είναι θεϊκότατο χρέος προς την πανέξυπνη ανθρωπότητα να εκτελεστεί αυτός ο θεόστραβος κομπλεξικός κίναιδος γένος autisticus skoulikanderous katsaridous: http://lounge.moviecodec.com/scripts/userinfo.php?uid=67835

 

Έλεος, αίσχος και ξεφτίλα έχει γεμίσει ο κόσμος με ανεγκέφαλους ξεφτιλισμένους μόγγολους σαν αυτόν και δεν ξέρουν τι τους γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

i_found_you_gif_by_franticotaku-d5sz6yj.

 

 

tumblr_inline_mtnk6cyIAX1reoodi.gif

 

 

 

 

 

Καλά μιλάμε έχω λιώσει στο γέλιο, τα γατιά μου τρελάθηκαν και νόμιζαν ότι ήταν στο Μatrix

χοροπηδούσαν και κυνηγιόνταν σα παλαβά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

tumblr_inline_mtnk6cyIAX1reoodi.gif

 

 

 

 

 

Καλά μιλάμε έχω λιώσει στο γέλιο, τα γατιά μου τρελάθηκαν και νόμιζαν ότι ήταν στο Μatrix

χοροπηδούσαν και κυνηγιόνταν σα παλαβά

What+if+I+told+you+_f2a925c320fcf5b86533

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

back on the keto lifestyle εδω και μια βδομαδα, σημερα ηθελα γλυκο και ανακατεψα κρεμα τυρι, mascarpone, stevia, χυμο λεμονι και εκχυλισμα βανιλιας, και απο πανω τριμμενα macadamia. θανατος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τη Παρασκευή πρέπει να χω ετοιμάσει ένα τεράστιο confidential psych evaluation report με παραλήπτη τη RAF.Καλά ως εδώ.Το θέμα είναι ότι πρέπει να συνεργαστώ αναγκαστικά με το πιο αργόσχολο μπάζο στο γραφείο γιατί θέλει 2 υπογραφές από CPsychol το συγκεκριμένο.Μιλάμε το άτομο παράγει σχεδόν πάντα μέτρια δουλειά κ από πάνω έχει κ γνώμη.Μου σπασε τα νεύρα σήμερα λέμε με τις μαλακίες του.

 

Θα κάτσω να το κάνω μόνος κ Παρασκευή απόγευμα θα τον φέρω προ τετελεσμένου.Ζμπούτσαμ,δεν τον εμπιστεύομαι μια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>back on the keto lifestyle εδω και μια βδομαδα, σημερα ηθελα γλυκο και ανακατεψα κρεμα τυρι, mascarpone, stevia, χυμο λεμονι και εκχυλισμα βανιλιας, και απο πανω τριμμενα macadamia. θανατος.</p>

 

Ωραιος..εγω αυτες τις μέρες περνάω φάση γλυκαδας και για κακη μου τυχη η μανα μου περναει φαση χαρωπης νοικοκυράς . μιλάμε την έχει δει με τα γλυκά του κουταλιού και τις μαρμελάδες.θα με καταστρεψει αυτή η γυναικα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ανοίγεις bbc και βλέπεις τα χθεσινά επεισόδια.

Βγαίνει μια αξυριστο και λέει το αποκατω

 

"δεν θελουμε χ.α.ιτες στις σχολές"

 

My sides are obliterated.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...