Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για να φτιάχνεις ουρμπανιές:

 

Είχα διαβάσει άρθρο του 1982 από Journal σεισμολογίας για τον Κορινθιακό κ συγκεκριμένα για τη μεγαλύτερη απειλή της Αθήνας,τις Αλκυονίδες.

 

Με 8.7R κ πάνω έλεγε στις νότιες Αλκυονίδες κ με χαμηλό εστιακό βάθος το πρώτο τσουνάμι θα πλήξει τις νότιες ακτές της Αθήνας 6 λεπτά αργότερα κ θα αφανήσει τουλάχιστον μέχρι κ τη Νέα Σμύρνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

για θεσσαλονίκη δεν προβλέπεται κάνας γερός σεισμός, κάνα γερό τσουνάμι; Να καθαρίσει λίγο ο τόπος;

 

 

Α, μην ξεχάσω: η επανάσταση συνεχίζεται με συναυλίες:

 

sigmaupsilonnualphaupsilonlambda3AF0alph

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει μπουγάτσα με Θεό (Άνθιμο) η Θεσσαλονίκη. Ότι κακό ήταν να την βρει την βρήκε αυτή την πόλη...

 

Τώρα για ρήγματα, εστιακά βάθη και τέτοια κομμουνιστικά, εγώ δεν ξέρω. Εγώ γλύφω το δάχτυλο και το βάζω πάνω από το κεφάλι μου μετά τον σεισμό, για να προβώ σε δηλώσεις. Και οι ΒΑΝ κάπως έτσι νομίζω τον μετράνε, αν είχα καταλάβει καλά το σχετικό paper...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αμφισβητείς τον Τόξο παλιομόντα?Το γεγονός οτι γράφτηκε από το διαδικτυακό μελάνι του Τοξοβόλου σου αρκεί.ΗΜΙΑΝΑΣ

Αμφισβητωωωω. Κοιτα τωρα πως το θετει... Μουα? Επουδενι, ζαμε των ζαμων.

 

Aπλα να, περασα τελευταια ενα εγκεφαλικο φιλτρο κριτικης σκεψης και μου κανει νουμερα, that's all. :lol:

 

Παντως λατρευω καταστροφολογους ε. Αν δεν κατσει ολοι ειναι σε φαση "meh, αλλος ενας". Αλλα αμα σου κατσει ομως, instant Νοστρανταμους μπιτσις. Οχι νταξ αντιλαβου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεε είναι σαν τα όνειρα. Βλέπεις 2119291287289^989389 ακυρότητες κάθε μήνα, και αν έστω ένα ομοιάσει με κάτι πραγματικό, "ΝΑ ΤΟ, ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΕΛΙΚΑ...!"  :shock:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Εεε είναι σαν τα όνειρα. Βλέπεις 2119291287289^989389 ακυρότητες κάθε μήνα, και αν έστω ένα ομοιάσει με κάτι πραγματικό, "ΝΑ ΤΟ, ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΕΛΙΚΑ...!"  :shock:</p>

 

Κατι τετοιο ισχυει και με τα ζωδια .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εεε είναι σαν τα όνειρα. Βλέπεις 2119291287289^989389 ακυρότητες κάθε μήνα, και αν έστω ένα ομοιάσει με κάτι πραγματικό, "ΝΑ ΤΟ, ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΕΛΙΚΑ...!"  :shock:

Xαχαχαχα ελα ντε!!! Τι? Ειδα τον Θρασυβουλα στον υπνο μου να μου κανει κονξες? Τελος, κοιτα να δεις που θα πλακωθω με τον Θρασυβουλα. 

Και την επομενη μερα, το αεναο ματι του αετου προσεχει και την παραμικρη κινηση του Θρασου και ο καυγας ερχεται οταν εκεινος κοιταει φευγαλεα την τυπισα απο το διπλανο τραπεζι με το φλουο πορτοκαλι μπλουζακι. 

Να το Ευανθια μου, ειδες? Βγηκε τελικα!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί όλα τα πιτόγυρα είναι τίγκα στο γαμωαλατοπίπερο?Για να βγάζω καπνούς από τα αυτιά?? :mad:  Ένα σωστό σουβλατζίδικο είχα βρει και έκλεισε κι αυτό.  :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί όλα τα πιτόγυρα είναι τίγκα στο γαμωαλατοπίπερο?

 

Για να μην καταλάβεις ότι είναι γατί/σκυλί κλπ. αυτό που τρως :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι σκυλιά και γατιά ρε;

 

Τα silver alert τρως, αδερφέ... που νομίζεις ότι πηγαίνουν όλα αυτά τα χαμένα γερόντια;

Επεξ/σία από caution
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην καταλάβεις ότι είναι γατί/σκυλί κλπ. αυτό που τρως :P

 

αν έφαγες ποτέ σου γύρo τότε έχεις φάει σκύλο

κ αν έφαγες του σεφ σαλάτα κάπου εκει μέσα είχε γάτα

 

καλημέθρα B)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...