Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην Ελλάδα θα γίνει 9 ρίχτερ σεισμός λέει το κοντρόλ.Ο Κορινθιακός κόλπος μέσα στις υποψήφιες περιοχές για το 9αρι άρα αποχαιρετίστε την Αθήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Rev, βάλε τον Chris να σε ψηφίσει πρωθυπουργό και απαγόρεψε τις απεργίες ρε αγόρι μου...

Δεν είναι θέμα απεργίας ...είναι θέμα καθαρά εξυπηρέτησης διότι πρόκειται για 2 σελίδες που δεν θέλει μια χαζή λόγω πολιτικών αντιλήψεων.

Και ναι Chrisxxx θα σε βάλω δίπλα στην Melissa Satta.ελπίζω να σε καλύπτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θέμα απεργίας ...είναι θέμα καθαρά εξυπηρέτησης διότι πρόκειται για 2 σελίδες που δεν θέλει μια χαζή λόγω πολιτικών αντιλήψεων.

Και ναι Chrisxxx θα σε βάλω δίπλα στην Melissa Satta.ελπίζω να σε καλύπτει.

Ενδιαφέρον. Δεν την ηξερα αλλά την γκουγκλαρα. Εγκρινεται. Στις φωτο βεβαια την είδα να φιλιεται με εναν πίθηκα κλαριναμπρο, αυτον πρέπει να τον εξαφανίσουμε. You have my vote.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καιρος ειναι να γινουμε πρωτευουσα με πρώτο πρωθυπουργο τον Μπουταρη Σαν.

dono τουλάχιστον, μην σου πω και sama λόγω αξιώματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ελλάδα θα γίνει 9 ρίχτερ σεισμός λέει το κοντρόλ.Ο Κορινθιακός κόλπος μέσα στις υποψήφιες περιοχές για το 9αρι άρα αποχαιρετίστε την Αθήνα.

Οι αλλες περιοχες ποιες ειναι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοντρολ as in?

 

Αμφισβητείς τον Τόξο παλιομόντα?Το γεγονός οτι γράφτηκε από το διαδικτυακό μελάνι του Τοξοβόλου σου αρκεί.ΗΜΙΑΝΑΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dono, μην σου πω και sama λόγω αξιώματος...

Βρες και έναν τιτλο για τον Ψωμιαδη που θα τον ανατρέψει και θα ιδρύσει το βασίλειο της βορειας Ελλάδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ελλάδα θα γίνει 9 ρίχτερ σεισμός λέει το κοντρόλ.Ο Κορινθιακός κόλπος μέσα στις υποψήφιες περιοχές για το 9αρι άρα αποχαιρετίστε την Αθήνα.

γιατί τρομοκρατείς τον κόσμο ρε δαιμονισμένε ?

θυμάμαι στο μεγάλο σεισμό στην Αχαία που έπαιζα l2 σε μια crt οθόνη γιατι μου είχε καεί η καλή

να κουνάει και να δίνω πόνο @ oly

η μάνα μου να φονάζει γιατι νόμιζε οτι με είχε πλακώσει η ντουλάπα και η βιβλιοθήκη που πέσανε πίσω απ την καρέκλα μου

και εγώ να τσι λέω ΜΑΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΤΑΦΟΥΣ!

 

ειχαν πέσει και κάτι σπίτια

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά με τους σεισμούς είναι ράδιο αρβύλα....ακούγονται εδώ και 1 μήνα ..άρχισαν από γαλλικές εφημερίδες(Le monde)....Τελικά βγήκαν σεισμολόγοι και τα διέψευσανhttp://www.ethnos.gr/article.asp?catid=22768&subid=2&pubid=63882705

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Βρες και έναν τιτλο για τον Ψωμιαδη που θα τον ανατρέψει και θα ιδρύσει το βασίλειο της βορειας Ελλάδας.

bakayaro, kisama...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αλλες περιοχες ποιες ειναι ;

 

Όλο το Δειναροταυρικό Τόξο επί Ελληνικής επικράτειας συν Κορινθιακός κόλπος.Πάρτε σφυρίχτρες για αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...