Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Τι κάλτσες και πάπλωμα. Εγώ μαγιό και πετσέτες θάλασσας έχω απλωμένα στο μπαλκόνι μου. Τελευταίο ΣΚ ήταν αυτό όμως στην θάλασσα, βουνό από το επόμενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ψοφόκρυο.<br><br>

Καλωσήρθατε κάλτσες και πάπλωμα, μπρρρρ</p>

 

Σήμερα αναγκάστηκα να μην βαλω σορτσάκι για τν υπνο..ατιμο κρυο.το καλο είναι οτι στη tv λένε οτι τις επόμενες μέρες θα ανέβει λίγο η θερμοκρασια ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημητρα ολα καλες ειδησεις εισαι...

 

Αυριο να μας πεις και καλημερα να μας παει γ@μιωντας...

 

Αλλο τωρα ..

 

Ο αδερφος μου εχει ξεκωλοθει να φοραει τα σορτακια μου για να κοιμηθει,ενω εγω τα φοραω εξω για κανενα καφε το μεσιμερι ..

 

Το χω παρει αποφαση οτι δεν θα αλλαξει τιποτα. Να τελειωσουν και τα φαγητα που χω παρει, να αγορασουν και αυτοι τιποτα, γιατι ανοιγουν περνουν, τρωνε και μετα δεν θυμουνται κιολας αν τα εφαγαν αυτοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Liver, στο έχω ξαναπεί, όταν την πέφτει στις εκάστοτε φιλενάδες σου τότε να ανησυχήσεις...

Έλα ρε Liver εσείς πάνω έχετε καυστήρες με ξύλα, εμείς τι να πούμε που πρέπει να βάλουμε πετρέλαιο ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σορτς ειναι σαν αυτο --> http://mobile.yoox.com/gr/43171885XK/item?dept=women&tp=22188&utm_source=linkwise_gr&utm_medium=affiliazione&utm_campaign=affiliazione_gr&utm_content=feed%3E. Χωρις την σταμπα..

 

Ε αν γινει κι αυτο θα τον δωσω μπουνια να κανει να μιλησει κανενα διμηνο..

 

Μονο αυτο δεν εκανε..

 

Ιδιο μαλλι, ιδιο κινητο, παιρνει τα ρουχα μου, αν γινει και αυτο που λες δεν ξερω, θα τον κανω περα σε πολλους τονεις..

 

Αφου χτες που βγηκαμε μαζι, στο ιδιο μαγαζι, αλλα κατσαμε σε διαφορετικες παρεες, μας βλεπουν δυο κοριτσια, εγω δεν τις μιλαγα πριν και μολις μας ειδανε ειπανε μα καλα πως μοιαζεται τοσο πολυ εσεις οι δυο.. Ηθελα να την πω την μαλακια μου αλλα κρατηθηκα..

 

Liver, στο έχω ξαναπεί, όταν την πέφτει στις εκάστοτε φιλενάδες σου τότε να ανησυχήσεις...

 

Έλα ρε Liver εσείς πάνω έχετε καυστήρες με ξύλα, εμείς τι να πούμε που πρέπει να βάλουμε πετρέλαιο ..

Που πανω;;;

 

Τοσο μακρια μενω εγω ;;

 

Πετρελαιο ειχαμε και μεις μεχρι περσυ.. Φετος τιποτα.. Χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μη μασάς, κάνε παιχνίδι με την κοπελίτσα και μη δίνεις σημασία στον αδερφό σου.



Μα καλά ορεινή Χαλκιδική δεν είσαι; οι περισσότεροι από σας έχουν καυστήρες με ξύλο λόγω περιοχής κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...