Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Εγώ γουστάρω όλες τις γυναίκες και θα σου εξηγήσω το γιατί. Δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες, υπάρχουν άντρες που δεν πίνουν. Άντε γεια μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλώντας για αλκοολ πόσα γίδια το θεωρούν απαραίτητο για να διασκεδάσουν κ να κοινωνικοποιηθούν?Πάντα με εντυπωσίαζε το δόγμα ''μόνο αν γίνω κομμάτια καλοπερνάω''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά δεν τα προκαλείς,έρχονται μόνα τους.

Απαραίτητη προ υπόθεση να κόψεις το μαύρο και να προσπαθήσεις να κρατήσεις ανοιχτό το τρίτο σου μάτι χωρίς εξωτερικά βοηθήματα.

Θα βοηθήσει η εσωτερική ενόραση και οι τεχνικές των ανατολικών πρκτικών (ανάσες,ασάνες κλπ γιόγκικες τεχνικες).

 

Αν σου φαίνονται δύσκολα,βρες διαθέσιμη γκόμενα και παίξε μαζί της το γιατρό:απελευθέρωση κουνταλίνης μέσω τάντρα.

μια φορά άνοιξα το τρίτο μου μάτι χωρίς να ξέρω τι κάνω και κόντεψα να πάρω τα βουνά

έκλεισε μόνο του και ησύχασα. Το έκανα μεσάνυχτα επειδή ειχε απόλυτη ησιχία και κάπου στις 4+ τα ξημερώματα αρχίσανε τα τσίρκα .  Ειχα μήνει ξύπνιος όλη νύχτα και κοιμήθηκα όταν βγήκε ο ήλιος το πρωί .

Με αυτό που λες να υποθέσω οτι αστρική προβολή χωρίς να ανοίξεις το τρίτο μάτι δεν επιτυγχάνεται ?

και αυτό που έκανα με την τεχνικη που προτείνεται απο τους περισσότερους (ιδική θέση ύπνου - 1st state-2nd state etc) τι ήταν ?δεν νομίζω να το είδα στον ύπνο μου

 

μια αποτυχημένη προσπάθεια πριν κανα μηνα με έκανε να μην μπορώ να κουνηθώ (ξύπνιος) στο πλάι σε εμβρυακή θέση και ένιωσα στον ώμο μου(οχι σε αυτόν που ειχα πλακώσει) ενα χέρι με νύχια να γαντζώνετε και να με κρατάει κάτω. Ακουγα πολλούς μπερδεμένους ψιθυρους και ήταν λες και κάτι πέταγε με ταχύτατα πάνω απ το σώμα μου .

 

 

Και τα 2 αν και για την υπερασπιση μου η μπυρα ηταν 8%.ακόμα και εγώ απορώ με τον εαυτό μου.συνηθως το αλκοολ δεν με πιάνει ευκολα.

 

tbh δεν μ αρέσει το αλκοολ

καμία σχέση με το high και τα μανιτάρια

όποιος ξέρει και έχει δοκιμάσει να ακούσει μουσική, να δει ταινία η να βγει έξω και να κάνει μια βόλτα ξέρει τι εννοώ. Το αλκοολ προκαλεί ευφορία και αυτό ειναι όλο.

Σε άλλες φάσεις αλλάζεις πραγματικότητα , ειναι λες και όλος ο κόσμος μεταμορφώνετε γύρω σου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μένα,βρες το γκουρού μέσα σου.

Με πονάει η μέση μου να φορτωθώ ένα μλκ ακόμα.

 

Κόψε τα βοηθήματα ΤΩΡΑ,αλλοιώς θα χάσεις καμια τριανταριά χρόνια.

Δε λέω,καλά θα περάσεις,αλλά θα πάνε στο βρόντο.

Καληνύχτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

puff puff sex , mind = blown
ε ναι  , δεν είμαστε teenagers
καιρός να αρπάξουμε τη ζωή απ τα έτσι και να τα τραβάμε
πρέπει να βρω και δουλειά , αυτό που το βάζεις ?
αλλα βράζει το αίμα μου :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρέπει να βρω και δουλειά , αυτό που το βάζεις ?

 

Δεν θέλω άγχος. Μήπως κι εγώ που δουλεύω μου περισσεύει τίποτα; Αυτά που παίρνω εγώ είναι χαρτζιλίκι για κάποιους άλλους. Θα μας πάρει ο διάολος όλους και θα ησυχάσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ μιλώντας για ουσίες κ σεξ έχω φρικάρει με τα νεότερα στατιστικά για γκέι άνδρες.Μιλάμε πως ένα σημαντικά υψηλότερο ποσοστό σε σχέση με το γενικό πληθυσμό ξεκολιάζεται στο σεξ με πόπερς,κόκες,φούντες κοκ.Συνήθως χαμηλότερου κοινωνικο-οικονομικού επιπέδου κ εκπαίδευσης γκέτσιδες.Φρίκη όμως το prevalence

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πιο σύνηθες εκεί.Συνεπικουρεί στη συχνότερη χρήση. Ο κύριος λόγος της αυτοκαταστροφικής συμπεριφοράς ανάμεσα σε γκέι άνδρες ανεξαρτήτως επιπέδου είναι οι άμεσες ή έμμεσες επιπτώσεις της διάκρισης κ ειδικά εκείνες της ομοφοβίας είτε της κοινωνικής είτε της εσωτερικευμένης ή το interplay των 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...