Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξαπλώνω για 1-2 λεπτά να τελειώσει ενα download και ξυπνάω ~4 ώρες μετά απο φωνές γιατι νομίζανε οτι ημουν ξύπνιος
 
έφτιαξα καφέ  να ξυπνήσω καλά γιατι θα χτυπήσω κόσμο

φέρτε μου ωτασπίδες γαμωωωωωωωω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Αααααααχ ακομα δεν..

Ξερω, ξέρω... :-( :mad:

Ε υπομονή βρε, απο βδομαδα θα ανοιξουν (;;; )

Για πες τι έκανες?Έμενα μου έχουν δώσει διορία μέχρι τις 25 να τους τα στείλω..Και μου είπαν  από το πανεπιστήμιο ότι μέχρι τις 20 είναι κλειστά σε μας.Εγώ έχω δώσει ήδη 8000 λίρες.Για φαντάσου να τα χάσω....

 

 

Dear Iakovos

 

Thank you for the information about your former university’s industrial problems and their impact on you.

 

We hope to see you at LSE soon.

 

Regards, Rachael

London School of Economics and Political Science | Houghton Street | London | WC2A 2AE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες τι έκανες?Έμενα μου έχουν δώσει διορία μέχρι τις 25 να τους τα στείλω..Και μου είπαν  από το πανεπιστήμιο ότι μέχρι τις 20 είναι κλειστά σε μας.Εγώ έχω δώσει ήδη 8000 λίρες.Για φαντάσου να τα χάσω....

 

 

Dear Iakovos

 

Thank you for the information about your former university’s industrial problems and their impact on you.

 

We hope to see you at LSE soon.

 

Regards, Rachael

London School of Economics and Political Science | Houghton Street | London | WC2A 2AE

Τιποτα. Περιμένω απλά... :-(

Για εδω ειναι το μεταπτυχιακό, αλλά η διορια ήταν μέχρι 20/9. Στη γραμματεία λένε πως θα παρει παραταση και σημερα μου είπαν να τους στειλω μεηλ με το ονομα και το κιν μου και θα μου πουν αυτοί πότε θα καταθεσω τα χαρτιά...

 

Εχω απογοητευθει...Και εκτος των άλλων αν ανοιξει αυτη τη βδομάδα, θα πανικοβληθώ ακομα πιο πολύ γιατι τεταρτη φευγω απο θεσσαλονίκη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αν σας βοηθαει και γω πρέπει μεχρι τις 27 να παραδωσω 2 συστατικες, δεν βρισκω κανεναν σε γραμματεια ουτε καθηγητη να μου δώσει, αν δεν προλαβω τη χανω τη θεση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα βάφλες με μέλι, πωςτιςλενεδενθυμάμαι για να φάω 1 το βράδυ(είχε 6 το πακέτο) και είπα να δοκιμάσω μία. Ε, τις έφαγα όλες...

 

Πριν το γυμναστήριο...  :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έφεραν κουλούρι (το κλασικό το ίσιο) με πραλίνα μέσα ψημένη.

 

Έψαξα σαν άστεγος καριέρας στα σκουπίδια μου για να βρω απόδειξη ή σακούλα για να πάω να αγοράσω και αύριο. Η προσπάθεια δεν ευοδώθηκε :/

 

 

 

 

Από εδώ και πέρα είμαι καταδικασμένος οτιδήποτε γλυκό τρώω να το συγκινώ με το συγκεκριμένο κουλούρι ε; Μου γάμησε την ζωή το παλιοκούλουρο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περνάνε και οι διαδηλωτές από την πόλη...Σήμερα γίνεται της πόπης σε όλη την χώρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αύριο πάλι καναπέ rev, μην μασάς. Επίσης το LSE στο τέλος των semester εξετάζει και για refunds όταν κάτι πάει κατά διαόλου και η επιτροπή δέχεται και cancellations στην αρχή τους, μακάρι να μην τα χρειαστείς αλλά... νιώσε καλύτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αύριο πάλι καναπέ rev, μην μασάς. Επίσης το LSE στο τέλος των semester εξετάζει και για refunds όταν κάτι πάει κατά διαόλου και η επιτροπή δέχεται και cancellations στην αρχή τους, μακάρι να μην τα χρειαστείς αλλά... νιώσε καλύτερα.

Μακάρι αν τυχόν πάει κάτι στραβά να μου κάνουν defer το offer για του χρόνου και να πάω στρατό φέτος(έλεγα να τον γλιτώσω....).

btw το κουλούρι γαμεί...μου χε στείλει παρόμοιο η θεία από το Μπραχάμι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θηρίο γρυλίζει αλλα παραμένει κοιμισμένο
οταν ξυπνήσει θα το νιώσουν στα πέρατα της γης
το ξεσκαρτάρισμα πλησιάζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θηρίο γρυλίζει αλλα παραμένει κοιμισμένο

οταν ξυπνήσει θα το νιώσουν στα πέρατα της γης

το ξεσκαρτάρισμα πλησιάζει

Πάλι ξεσποριάζεις φούντες ρε;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ζήσουμε εποχές Γρηγορόπουλου, θα κάνουν όλο το κέντρο πουτάνα...
από το 2009 με το μνημόνιο δεν έχω δει τόση αντίδραση,
δυστυχώς, πρέπει να "χάσουμε" κάποιον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...