Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

μια φορά που δάγκωσα σοκολάτα βρηκα μέσα ενα δόντι

και δεν ηταν δικό μου

προσοχή

 

ΝΑ πού μου είχε πέσει το σαπιόδοντο λοπόν.Μικρός που είναι ο κόσμος.   :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια φορά που δάγκωσα σοκολάτα βρηκα μέσα ενα δόντι

και δεν ηταν δικό μου

προσοχή

 

Καλά, με αυτά που έχεις πάρει εσύ, το δόντι σε χάλασε..;ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια φορά που δάγκωσα σοκολάτα βρηκα μέσα ενα δόντι

και δεν ηταν δικό μου

προσοχή

Θυμήθηκα πλάκα που'χα σπάσει μπόμπιρας με ένα δόντι. Βράδυ Σαββάτου, να τριγυρνάω στο σπίτι βαριεστημένος και να'χω στο μπαλκόνι δίπλα απ'το δικό μας φοιτητοπαρέα να παρακολουθούν την Ρούλα στο Mega. Έκοβα βόλτες προσπαθόντας να σκεφτώ τι μαλακία θα τους κάνω οπότε και μου έρχεται η επιφοίτηση. Τρέχω στο νυπτήρα του μπάνιου και τραβάω χωρίς πολλά πολλά ένα δόντι που ήταν έτοιμο να βγει. Καθαρίζω τα αίματα, το σκουπίζω, γυρνάω στο μπαλκόνι και το πετάω στη μεριά τους, πάνω απ'το διαχωριστικό. Στέκομαι για κάνα πεντάλεπτο περιμένοντας να ακούσω αντιδράσεις αλλά πάπαλα. Μπαίνω στη τραπεζαρία απογοητευμένος και χασομεράω για κάνα τέταρτο μέχρι που ακούω ξαφνικά "ρε μαλάκα ένα δόντι!". Παίζει να μου'φυγε κάτουρο απ'τα γέλια με τα σχόλια που ακολούθησαν μεταξύ τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μικρός είχα χέσει σε σακούλα και την πέταξα σαν σφεντόνα στο μπαλκόνι τσι γειτόνισσας αλλα έπεσε στα κάγκελα (ηταν μακριά) και κρεμάστηκε και χυνόντουσαν ολα κάτω , έκλαψα απ τα γέλια. 

Σε άλλη γειτόνισσα που άφηνε τα παπούτσια στο μπαλκόνι στο ισόγιο είχα πάει κριφά και είχα βάλει ενα κουράδι και το πρωί που τα φόρεσε ο άντρας της άρχισε τσι παναγίες αλλα δεν ήξερε οτι το έκανα εγώ χαχαχα

και μια φορά ειχα γεμίσει ενα κουτι nesquik με κοπριές κουνελιού και έδωσα στο γειτονόπουλο και έφαγε 

έκανα πολλές πλάκες  B)
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιοί γιορταζουν σήμερα;;;

Ακυρον, του Σταυρού σήμερα! Πολλοί θα γιορτάζουν!!

 

Btw, παιζει κανα δωρέαν προγραμμα που να διαβάζει αρχεια psd?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...