Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για κάποιον περίεργο λόγο οι σοκοφρέτες οι κανονικες σε μέγεθος δε μαρέσουν , αλλα τα μίνι και μόνο όταν είναι ξεχασμένα έξω ή σε καμιά τσάντα ή τσέπη κλπ και είναι στο όριο που πάνε να λιώσουν .

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Τελείωσα το Dogville, damn...

 

 

Εγώ την έβγαλα με μια ταπεινή-πλην τίμια- σοκοφρέτα ΙΟΝ φουντούκι..   :mellow:

Η σοκοφρέτα η πράσινη αν και ξεχασμένη καταλήγω ότι είναι το καλύτερο γλυκό που μπορείς να βρεις σε σούπερ μάρκετ και λέει πολύ
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιον περίεργο λόγο οι σοκοφρέτες οι κανονικες σε μέγεθος δε μαρέσουν , αλλα τα μίνι και μόνο όταν είναι ξεχασμένα έξω ή σε καμιά τσάντα ή τσέπη κλπ και είναι στο όριο που πάνε να λιώσουν .

 

 

n4ffd4783e2931.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσες μέρες και δε βλέπω κανέναν να παραπονιέται για την εξεταστική. Νιώθω μόνος.

 

Φίλε εγώ παραπονιέμαι για την εξεταστική της αδερφής μου. Αναγκάστηκα να της δώσω μερικά φράγκα αλλά δεν το λεω μη με λέτε γκρινιάρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσες μέρες και δε βλέπω κανέναν να παραπονιέται για την εξεταστική. Νιώθω μόνος.

Nιώθω ότι με έχουν καταραστεί σε αυτήν την εξεταστική, δύσκολα θα μπορούσαν να είναι χειρότερα τοποθετημένα τα μαθήματα που δίνω. Έχω αρκετές αποτυχίες ήδη :-(

Παράδειγμα: τρίτη: 2 μαθήματα, τετάρτη: 1, πέμπτη: άλλα 2. Ε, χέσε μας

 

υ.γ. Με έχεσε

 

Τhe Knife -------> tiny-heart-beats.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολη φωτο, δεν μπορω να συγκεντρωθω, βυζιά ή κώλο;

 

Βυζιά. Ο κώλος μαζί με το οδοντογλυφέ πόδι μου κάνει κάτι σε 12χρονο και σκιάζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιος κερδισε 7 μυρια στο τζοκερ.

 

5113.jpg

Εγω ημουν και δεν ξερω τι να τα κανω τωρα :( Επειδη ειναι παρα πολλα λεω να τα επιστρεψω πισω στον ΟΠΑΠ,για να σταματησουν και τα διλληματα..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε αθεόφοβο πλάσμα, ρε moderator του Μαμωνά, ρε surreal τύπε, το rules the nation ήταν το libreshai σου; :D

ΧΑχα πεθαινω! Το with version ηταν αυτο, αλλα πραγματικα τωρα εχει καμια σχεση με την πραγματικοτητα;

Πιο κατανοητο θα μου ηταν αν ηταν σε στυλ Κρασακι του Τσου :lol:

 

@dimitra νομιζω πως τα γαλλικα ειναι πιο.κοντα απο τα ρωσικα που αποκωδικοποιησα εγω χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος, μπηκα να δω τα lyrics του τραγουδιου που εψαχνα χθες. Τα αγγλικα μου ειναι σε πολυ καλο επιπεδο. Αυτο που ακουω δεν παιζει να ειναι αγγλικα. Οι στιχοι ετσι οπως τους βλεπω παραλληλα με το ακουσμα εχουν την ταυτιση, αλλα πριν δω τους στιχους γραμμενους νομιζα πως ηταν ρωσικα. Kαι ειναι 2 προτασεις ολο κι ολο εν τω μεταξυ.

 

Καντε το τεστ και ακουστε μια το τραγουδι (χωρις να διαβασετε lyrics) και μετα δειτε τους στιχους αν δε βαριεστε :P

 

Καληνυχτα.

http://artists.letssingit.com/superfunk-lyrics-the-young-mc-5z873xv#axzz2eicIH5L2

Έχει προφορά Τζαμάικα η Αφρικα κάτι τέτοιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...