Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατι οι γκόμενες με κοιτάζουν αλλα δεν μου μιλάνε ?
γιατι δεν μου δίνει καμία το τηλέφωνο της ? περιμένουν να τους μιλήσω και να το ζητήσω ?α? :ph34r:
ΑΒΥΣΣΟΣ το μυαλό τσι γυναίκας

 

Δεν λέμε "ταμπον" στο ΟΟΤ, έχει απαγορευθεί εδώ και χρόνια, γιατί στην αρχή ήταν ελεύθερο και μας πρήζανε τα παπαργια οι τότε θηλυκες ινσομνιακς όποτε είχαν περίοδο. Άσε που μετά από τα πολλά ποστ άρχιζαν και συγχρονίζονταν και γινόταν της πουτάνας στο θρεντ. Οπότε ο Χαλ απαγόρεψε όλες τις λέξεις που έχουν σχέση με την έμμηνο ρύση. Κινδυνεύω κι εγώ που γράφω τώρα με infraction.

το ταμπόν μπορεί να χρισιμοπιειθεί και σαν τσιρότο
μια μέρα δεν είχα τσιρότο και έβαλα ταμπόν στο κεφάλι
μια χαρά

 

Μονο σε εμενα παιζει το BUG ?Aν πατησετε αγγελιες πωλησης σας τα δειχνει Normal?

το bug της φωτογραφίας σου παίζει και σε εμένα
δοκίμασες να αλλάξεις φωτογραφία ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

δε νομίζω γιατι εκτός οτι είμαι όμορφος και ειναι λογικό να τραβάω τα βλέμματα
μου το λένε και άλλοι οτι όπου παω κοιτάνε οι γκόμενες και αναρωτιέται ενας φίλος γιατι δεν γυρνάω κάθε τρεις και λίγο με διαφορετικές γκόμενες

ο λόγος? μπορεί κάποιος να μου δώσει ενα καλό λόγο για να αλλάζω τις γκόμενες κάθε τρεις και λίγο ?
θα γίνω περισσότερο άντρας ? γιατι έτσι ακούω , ο σωστός άντρας αλλάζει τσι γκόμενες σαν τα πουκάμισα

Α? :huh:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έμεινες bro ?
εγώ όταν έμενα (απο 1η γυμνασίου μέχρι τρίτη) σε μαθήματα διάβασα μια εβδομάδα και πήγαινα και έγραφα κανα 18-19-20
μου ήταν ευκολο να διαβάσω και να θυμάμαι (ιστορία έμενα πάντα) αλλα ποτέ δεν διάβασα παρα μόνο 3 εβδομάδες σύνολο τις 3 φορές που έμεινα .

δεν μου άρεσε η ιδέα του σχολείου
ήθελα να εκπαιδευτώ στα όπλα και τις πολεμικές τέχνες απο μικρός και να γίνω μισθοφόρος
αυτό ηταν το όνειρο μου για όταν μεγαλώσω γιατι ένιωθα μεσα μου οτι γενίθικα για κάτι τέτοιο
ίσως για να ακολουθήσω τα βήματα κάποιου κοντινού μου

DNA ...

το τι κατάφερα ειναι άλλο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το άρωμα μου
cannabis for men



τέλος το xfiles
τώρα δεν ξέρω τι να δω , stargate atlantis ή buffy
έχω και απ τα δύο την πρώτη season και δεν ξέρω ποιο να αρχίσω :mellow: :mellow:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ξαναεκοψε η [...]. Με ξαναεκοψε...

 

Μελαγχολία με 35 βαθμούς εξωτερική θερμοκρασία.

 

Μερες

Προφορική και αν δεν δεχθεί καις αμάξι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομίζω γιατι εκτός οτι είμαι όμορφος και ειναι λογικό να τραβάω τα βλέμματα

μου το λένε και άλλοι οτι όπου παω κοιτάνε οι γκόμενες και αναρωτιέται ενας φίλος γιατι δεν γυρνάω κάθε τρεις και λίγο με διαφορετικές γκόμενες

 

ο λόγος? μπορεί κάποιος να μου δώσει ενα καλό λόγο για να αλλάζω τις γκόμενες κάθε τρεις και λίγο ?

θα γίνω περισσότερο άντρας ? γιατι έτσι ακούω , ο σωστός άντρας αλλάζει τσι γκόμενες σαν τα πουκάμισα

 

Α? :huh:

Λες πολλές μαλακίες ρε συ. Οι γυναίκες έχουν λίγο μικρότερη ανοχή στην ανοησία απ' οτι εμείς όταν πρόκειται να ζευγαρώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντάξ

κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω

το ταμπόν απο που πήρε το όνομα του ? επίσης το depon και τα άλλα φάρμακα απο που παίρνουν το όνομα τους ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντάξ

 

κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω

 

το ταμπόν απο που πήρε το όνομα του ? επίσης το depon και τα άλλα φάρμακα απο που παίρνουν το όνομα τους ;

tumblr_m2yqaas3Mb1qdp9u6.gif

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...