Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμένα όλα μ αρέσουν

κώλος/βυζιά 

το κενό στα δόντια με ενοχλεί 

 

 

win-the-bra-sookie-wore-in-auction-benef

 

 

Σε άντρα, επειδή έχω, είναι χρηστικό το κενό στα μπροστινά. ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Σε άντρα, επειδή έχω, είναι χρηστικό το κενό στα μπροστινά. ;)

και εγώ πετάω νερό 

πστ πστ 

έχει πλάκα , μετά κάνω σα δολφίνι 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, είμαι στον δρόμο, μου έρχεται μήνυμα στο s4, το βγάζω απο την θήκη να το δω, μου φεύγει απο το χέρι και πέφτει με την πάνω δεξιά γωνία στο πεζοδρόμιο.Ευτυχώς πατηκώθηκε μόνο το αλουμίνιο που έχει γύρω γύρω στα πλάγια και δεν ράγισε καμιά οθόνη.

 

 

 

Gorilla Glass FTW!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, είμαι στον δρόμο, μου έρχεται μήνυμα στο s4, το βγάζω απο την θήκη να το δω, μου φεύγει απο το χέρι και πέφτει με την πάνω δεξιά γωνία στο πεζοδρόμιο.Ευτυχώς πατηκώθηκε μόνο το αλουμίνιο που έχει γύρω γύρω στα πλάγια και δεν ράγισε καμιά οθόνη.

 

Gorilla Glass FTW!

 

Samsung Galaxy S

 

Έχει πέσει μέσα σε 4 χρόνια 100 φορές, έχοντας χαλάσει μόνο το γύρω-γύρω. Η οθόνη ούτε γρατζουνιά.

 

Στο S3 του αδερφού, στο 3° πέσιμο, έφυγε η οθόνη.

 

Gorilla Glass 1st Gen FTW ρε μνιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αίσθηση του να "σπάει" η ρίζα του φρονιμίτη κατά την εξαγωγή: αξία ανεκτίμητη.

 

Και δεν θα μπορώ να πιω αλκοόλ σήμερα...βασικά μαλακία ούτε να φάω τις φακές μου θα μπορώ, με γιαούρτι θα την βγάλω =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έβγαλα το αλουμινένιο πιάτο που είχε, και από κάτω μαλάκωσε. Και είχε και μια περίεργη μυρωδιά. Τρογώτανε πάντως.

 

 

Γιαούρτι μια φορά στις 2 βδομάδες δεν κακό, αν και πολύ μονότονο. Και έλεγα τι ξέχασα από το σούπερ πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έβγαλα το αλουμινένιο πιάτο που είχε, και από κάτω μαλάκωσε. Και είχε και μια περίεργη μυρωδιά. Τρογώτανε πάντως.

 

 

Γιαούρτι μια φορά στις 2 βδομάδες δεν κακό, αν και πολύ μονότονο. Και έλεγα τι ξέχασα από το σούπερ πάλι

 

indeed. Καλό είναι να την βγάζεις και να την βάζεις σε αλουμινένιο ταψάκι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/topic/493815-βιβλια-προγραμματισμού/page-2 Διαμαντάκια υπάρχουν στο φορουμ και μεις μαθαίνουμε τελευταίοι την ύπαρξη τους!

 

Επισης Δήμητραεμθρι αποκλείεται να εχεις παιδια ή να εισαι πάνω απο 20-22.. Ψαξου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...