Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι καλο που μαθαινουμε ξενες γλωσσες απλα δεν ειμαι σιγουρη οτι η νηπιακη ηλικια ειναι σωστη για να αρχισει ενα παιδι

Τα 3-4 χρόνια είναι η καταλληλότερη ηλικία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Υπάρχουν κι ακόμα χειρότερα. Αμερική ας πούμε, ειδικά σε πολιτείες που δεν έχουν ισπανόφωνους.

*για ξένες γλώσσες

 

Όχι γιατί οι Γάλλοι έχουν καμια πενηνταριά χώρες που μιλάνε γαλλικά, ενώ εμείς πρέπει αναγκαστικά να μάθουμε καμιά ξένη γλώσσα.

 

ισχυει αυτο περι αμερικης. το θεωρω φριχτο λαθος να νομιζει καποιος οτι με μια μονο γλωσσα στην ζωη του ειναι καλυμενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι καλο που μαθαινουμε ξενες γλωσσες απλα δεν ειμαι σιγουρη οτι η νηπιακη ηλικια ειναι σωστη για να αρχισει ενα παιδι

 

Τι εννοείς νηπιακή ηλικία, δεν έχεις πάρει χαμπάρι τι κάνουν τα σημερινά πιτσιρίκια μου φαίνεται, τα αγγλικά είναι 2η γλώσσα, αλλά δεν βρίσκω λόγο να μάθει ένα παιδί μια γλώσσα την οποία την μιλάνε χώρες που έχουν πειρατεία..;ρ

 

Για το μόνο που είναι καλά τα γαλλικά είναι για τις γαλλίδες που είναι σένια πουτανάκια, τώρα για την γλώσσα, για το πέος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς νηπιακή ηλικία, δεν έχεις πάρει χαμπάρι τι κάνουν τα σημερινά πιτσιρίκια μου φαίνεται, τα αγγλικά είναι 2η γλώσσα, αλλά δεν βρίσκω λόγο να μάθει ένα παιδί μια γλώσσα την οποία την μιλάνε χώρες που έχουν πειρατεία..;ρ

 

Για το μόνο που είναι καλά τα γαλλικά είναι για τις γαλλίδες που είναι σένια πουτανάκια, τώρα για την γλώσσα, για το πέος.

Εγώ ήξερα για τις κρητικιές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήξερα για τις κρητικιές.

 

Άσε μάγκα, έχουμε θέμα, παίζει να κλείσει το ΤΕΙ εδώ και θα ξεχάσουν ότι πρέπει να ξυρίζονται, άντρα από γυναίκα δεν θα ξεχωρίζεις σε 5 χρόνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς νηπιακή ηλικία, δεν έχεις πάρει χαμπάρι τι κάνουν τα σημερινά πιτσιρίκια μου φαίνεται, τα αγγλικά είναι 2η γλώσσα, αλλά δεν βρίσκω λόγο να μάθει ένα παιδί μια γλώσσα την οποία την μιλάνε χώρες που έχουν πειρατεία..;ρ

 

Για το μόνο που είναι καλά τα γαλλικά είναι για τις γαλλίδες που είναι σένια πουτανάκια, τώρα για την γλώσσα, για το πέος.

 

συγκεντρωσουυυυυυυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγκεντρωσουυυυυυυ

 

Γιατί; Άδικο έχω; Το μόνο που έχουνε μα ευχαριστούμε τους γάλλους είναι τα κρασία, που δεν πίνω αυτά τα κάτουρα, εν μέρει, τον Μαρκίσιο ντε σαντ, τον Εμίλ Ζολά και την λέξη au bord de l'eau.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιάνεται καμία τέχνη εσείς και τα παιδιά σας, γιατί το κόβω να ακαδημαϊκά πτυχία να μην έχουν τόσο πέραση σε μερικά χρόνια.

 

Oh w8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιάνεται καμία τέχνη εσείς και τα παιδιά σας, γιατί το κόβω να ακαδημαϊκά πτυχία να μην έχουν τόσο πέραση σε μερικά χρόνια.

 

Oh w8

 

Ξεκίνα γαλλική φιλολογία, θα πήξεις στην μαλακία με τους συγγραφείς που είχαν.;ρ

 

Ούτε καθολικοί να ήταν τόση σεξουαλική καταπίεση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι και την συνθήκη του Σένγκεν έχουμε φέρει στην κουβέντα..;ρ

 

Recurring είναι τα βυζιά (κοίτα να δεις τώρα πόσοι θα γράψουν.)

ποιος ειναι ο Σένγκεν ? Κινέζος αυτοκράτορας ? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...