Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Γιατί καλέ; νόμιμα, δηλωμένα είναι και θα υπηρετήσουν και τη μαμά πατρίδα.
Τώρα με τους φόρους δεν ξέρω κατά πόσο αύριο μεθαύριο θα μπορέσουν να τους καταβάλλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί καλέ; νόμιμα, δηλωμένα είναι και θα υπηρετήσουν και τη μαμά πατρίδα.

Τώρα με τους φόρους δεν ξέρω κατά πόσο αύριο μεθαύριο θα μπορέσουν να τους καταβάλλουν

 

Κοίτα, τώρα είναι 1500€ έκαστο, αν δεν σας ήρθε, θα σας έρθει του χρόνου, είναι για τα συγχαρητήρια από το Ελληνικό κράτος..;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα εδώ που είμαι εγώ, το σχολείο έχει γαμώ τα γυμναστήρια, ο παιδικός σταθμός είναι στο ίδιο σχολείο, παραδοσιακό χορό Γαλλικό δεν ξέρω πέρα από το βαλς και δεν μαθαίνει κανείς αγγλικά έτσι κι αλλιώς. Επίσης το μεσημέρι τρώνε στο σχολείο οπότε δεν μαγειρεύεις κιολας. Τα βάζεις στις 8.30, τα παίρνεις στις 5, τα κοιμίζεις στις 8.

 

Το άλλο θετικό είναι πως εδώ κάνουν παιδιά οι άνθρωποι, ΔΕΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΙΔΙΑ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΘΕΩΡΟΥΝ ΓΕΡΟ.

 

αυτο δεν ειναι ακριβως θετικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο δεν ειναι ακριβως θετικο.

Για Έλληνα είναι πολύ θετικό, δεν έχεις ανταγωνισμό στην ουσία. Η κόρη μου ας πούμε, με τα αγγλικά που της έχω μάθει εγώ και μόνο δεν έχει διαβάσει ποτέ για το σχολείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Έλληνα είναι πολύ θετικό, δεν έχεις ανταγωνισμό στην ουσία. Η κόρη μου ας πούμε, με τα αγγλικά που της έχω μάθει εγώ και μόνο δεν έχει διαβάσει ποτέ για το σχολείο.

 

σαν νοοτροπια γενικοτερα δεν ειναι σωστο. τωρα αργοτερα σιγουρα θα μαθουν οποτε νομιζω δεν θα τιθεται θεμα μονοπωλειου απο μεριας της κορης σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις καταλάβει τι σημαίνει Γαλλία και ξένες γλώσσες.

 

τι να πω, νομιζα οτι πιαναμε πατο (απο θεμα αγγλικων) εδω στο βελγιο αλλα μαλλον υπαρχουν και χειροτερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πω, νομιζα οτι πιαναμε πατο (απο θεμα αγγλικων) εδω στο βελγιο αλλα μαλλον υπαρχουν και χειροτερα 

Υπάρχουν κι ακόμα χειρότερα. Αμερική ας πούμε, ειδικά σε πολιτείες που δεν έχουν ισπανόφωνους.

*για ξένες γλώσσες

 

Δλδ ειμαστε χαϊβανια που τα κουτσουβελα μας απ'τα νηπια μαθαινουν αγγλικα?

Όχι γιατί οι Γάλλοι έχουν καμια πενηνταριά χώρες που μιλάνε γαλλικά, ενώ εμείς πρέπει αναγκαστικά να μάθουμε καμιά ξένη γλώσσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ ειμαστε χαϊβανια που τα κουτσουβελα μας απ'τα νηπια μαθαινουν αγγλικα?

 

ειναι καλο που μαθαινουμε ξενες γλωσσες απλα δεν ειμαι σιγουρη οτι η νηπιακη ηλικια ειναι σωστη για να αρχισει ενα παιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...