Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

11 Σεπτέμβρη γαρ.....και τα τελευταία ταγάρια έχουν γυρίσει από τα χωριά τους δυστυχώς........

 

δυστυχώς, γενικά γίνεται ένας μικροπανικός στους δρόμους, ξεκίνησαν (δυστυχώς) και τα σχολεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως ωραία βυζάκια ! χουχου!

καλημέθρα  B)

η πλάκα είναι οτι δεν περίμενα να μείνει στο youtube . Οπότε νόμιζα πως φορούσαν αυτές ρούχα είτε πολύ διάφανα , είτε στο δερματί και με ζωγραφισμένες ρώγες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι οταν μαμιεται το συμπαν, πρεπει να μαμηθουμε κ μεις? Ολα στραβα μου πανε, το πολυ η μπαρα του γυμναστηριου να μετατραπει σε γκιλοτινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι οταν μαμιεται το συμπαν, πρεπει να μαμηθουμε κ μεις? Ολα στραβα μου πανε, το πολυ η μπαρα του γυμναστηριου να μετατραπει σε γκιλοτινα.

PMSing-meme.jpeg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι οταν μαμιεται το συμπαν, πρεπει να μαμηθουμε κ μεις? Ολα στραβα μου πανε, το πολυ η μπαρα του γυμναστηριου να μετατραπει σε γκιλοτινα.

uVPGY5v.jpg

 

 

 

Εγω παντως κοιμηθηκα 10 ωρες μετα απο μερες... Στην δουλεια εχει πεσει εμπλοκη, αυτη την βδομαδα δουλευω 6 μερες επειδη δεν εχουμε προσωπικο :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπομονή. Εγώ γύρισα από το σούπερ πριν λίγο και μου έπεσε το βάζο με την μαρμελάδα στο πάτωμα και έσπασε στον πάτο.

 

Τουλάχιστον έσωσα την μισή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι οταν μαμιεται το συμπαν, πρεπει να μαμηθουμε κ μεις? Ολα στραβα μου πανε, το πολυ η μπαρα του γυμναστηριου να μετατραπει σε γκιλοτινα.

 

 

 

 

 

 

Εγω παντως κοιμηθηκα 10 ωρες μετα απο μερες... Στην δουλεια εχει πεσει εμπλοκη, αυτη την βδομαδα δουλευω 6 μερες επειδη δεν εχουμε προσωπικο :(

 

 

Υπομονή. Εγώ γύρισα από το σούπερ πριν λίγο και μου έπεσε το βάζο με την μαρμελάδα στο πάτωμα και έσπασε στον πάτο.

 

Τουλάχιστον έσωσα την μισή

 

 

Θελω να ξαναπαω σχολειο

 

 

2 ώρες ύπνος και αυτός σκατά.

 

I'm feeling crunky - πάω να βρω νήμα να ανοίξω τα CAPS LOCKS!!!

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ ΣΑ ΕΦΗΒΕΣ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥΣ ΗΡΘΕ Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΣ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...