Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν κάποιος με ένα πενιχρό ποσό μπορεί να γλυτώσει δεκαπλάσια και εκατονταπλάσια χρήματα, αλλά δεν το δίνει το ρημάδι και στο τέλος την πατάει, εσύ που τον συμβούλευες και δε σε άκουγε, χαίρεσαι ή όχι με το πάθημά του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Όταν κάποιος με ένα πενιχρό ποσό μπορεί να γλυτώσει δεκαπλάσια και εκατονταπλάσια χρήματα, αλλά δεν το δίνει το ρημάδι και στο τέλος την πατάει, εσύ που τον συμβούλευες και δε σε άκουγε, χαίρεσαι ή όχι με το πάθημά του;

Ασφάλεια αυτοκινήτου ή εκβιασμός από κύκλωμα μαστρωπών;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν καποιον του λες μην τρως ολα τα λεφτα σου, βαλε μερικα στην αρκη. Και αυτος τα τρωει ολα σε δυο βδομαδες στα ξυδια.

 

Δεν εχει δουλεια ουτε φραγκα, του παρουσιαζεται μια ευκαιρια για δουλεια στο εξωτερικο με 100 ευρω μεροκατο, αλλα για να παει θελει 300€ για τα χαρτια εισητηρια.

 

Τον βοηθας ή τους λες εγω στα ελεγα;

 

Πως με την δινουν κατι τετοια, με αναβαινει το αιμα στο κεφαλι. Παντα τα ιδια ατομα θα κανουν την ιδια απερισκεπτη μαλακια και θα εχουν την απαιτηση να τους βοηθησεις, αν δεν το κανεις θα γυρισει και θα σε πει μπορουσες και δεν το εκανες..

 

Υ.Γ: τελευταια φορα που βοηθαω ετσι στενο μου ατομο(1η συγγενεια εχουμε), τα λεφτα δεν θα τα ζητησω απο μονος μου, αλλα αν παει και δεν πει παρε και συ εστω τα μισα( που αν ειμαι καλα οικονομικα δεν θα τα παρω) ξανα δεν το δινω ουτε 2€ να πιει καφε..

 

Μετα απο οι μαλακιες τους θα εχουν και τα αποτελεσματα τους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ofc! :P

clap clap.

 

Μαλακία η ταινία btw

 

Δωστε εναν τρόπο να πεισω τηλεφωνικη εξυπηρέτηση να μου αλλάξει router (cyta). Προσπαθω να του πω ότι οταν εχω torrent και ακομα και αν το κλειδωσω στα 100kbps δεν μου ανοιγει ιστοσελίδα και μου λεει οτι δεν ειναι αξιοπιστο το κλειδωμα του τορεντ... Του λεω ρε ανθρωπα εχω το thompson 782, το εχω 5 χρονια, τα εφαγε τα ψωμια του, μπουκωνει απο τα connections, δεν ακουει.. Με βλέπω για αλλαγη παροχου..

 

 Αυτα.

Κάψε το ρούτερ(βάλε πιο πολλά βολτ απόσα λέει) και πες ότι χάλασε. Λογικά θα στο αλλάξουνε. Αν όχι, δεν στο είπα εγώ αυτό.

 

Ωιμέ - μου έφεραν χρήσιμο αρχείο σε δισκέτα. Δεν έχω δισκέτα.

 

Φέρ' το σε πάπυρο ρε μλκ καλύτερα...

Ποια κρυπτογραφία και μικροφιλμ, μιλάμε η δισκέτα είναι το μέλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακολουθεί video clip με ημίγυμνο περιεχόμενο και το γνωστό τραγούδι των ημερών .

 

 

 

 

 

 

Εντάξει , χέστε το οτι τα έχουν έξω και κρέμονται , 

 

η μελαχρινή δεν είναι όλα τα λεφτά ;;

 

( ποτάμια )

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν κάποιος με ένα πενιχρό ποσό μπορεί να γλυτώσει δεκαπλάσια και εκατονταπλάσια χρήματα, αλλά δεν το δίνει το ρημάδι και στο τέλος την πατάει, εσύ που τον συμβούλευες και δε σε άκουγε, χαίρεσαι ή όχι με το πάθημά του;

Το θέμα ειναι γιατί δεν το έκανε και οχι τι έπαθε μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...