Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ιμπλάινγκ ότι θα έπρεπε το σχολείοφροντιστήριο να σου μάθει άπτεστα αγγλικά.

 

Μόνο εξ ακοής πιάνω το 75%. Εσύ πιάνεις το 100 δηλαδή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωστε εναν τρόπο να πεισω τηλεφωνικη εξυπηρέτηση να μου αλλάξει router (cyta). Προσπαθω να του πω ότι οταν εχω torrent και ακομα και αν το κλειδωσω στα 100kbps δεν μου ανοιγει ιστοσελίδα και μου λεει οτι δεν ειναι αξιοπιστο το κλειδωμα του τορεντ... Του λεω ρε ανθρωπα εχω το thompson 782, το εχω 5 χρονια, τα εφαγε τα ψωμια του, μπουκωνει απο τα connections, δεν ακουει.. Με βλέπω για αλλαγη παροχου..

 

 Αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ο αγγλικός υπότιτλος που ήρθε <u>μαζί</u> με την ταινία <strong><u>δεν</u></strong> συγχρονίζεται για 5 δευτερόλεπτα.</p>

<p> </p>

<p>Ποιον γαμάς τώρα και ποιον αφήνεις</p>

 

Με το gom player μπορεις να ρυθμισεις τους υποτιτλους στο σωστο χρονο και στη συνεχεια να τους κανεις save , ριξτου μια ματια με εχει ξελασπωσει πολλες φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά να πάθεις, Cyta κι εσύ, να μην έχεις επιλογή να βάλεις δικό σου aftermarket router...

 

 Γενικα ημουν σουπερ ευχαριστημενος και στα 2 σπιτια και ειχε και καλες τιμες, τώρα που εμφανισε προβλημα δεν μπορω να βγάλω ακρη.. Ειναι παντως το μοναδικο τηλεφωνικο κεντρο που πιανεις γραμμη με λιγοτερο απο 1' αναμονη..

 Οχι τιποτα αλλο αλλά δεν εμπιστευομαι κανεναν εναλλακτικο παροχο, ειδικα forthnet ή hol... Για καμια wind με βλεπω :eek:

 

Τα Τ.Ε.Ι. θα είναι κλειστά αυτές τις μέρες;Το μόνο που βρίσκω είναι για σήμερα που είχαν απεργία.

 Μονο οι διοικητικοί πρέπει να εχουν απεργία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωστε εναν τρόπο να πεισω τηλεφωνικη εξυπηρέτηση να μου αλλάξει router (cyta). Προσπαθω να του πω ότι οταν εχω torrent και ακομα και αν το κλειδωσω στα 100kbps δεν μου ανοιγει ιστοσελίδα και μου λεει οτι δεν ειναι αξιοπιστο το κλειδωμα του τορεντ... Του λεω ρε ανθρωπα εχω το thompson 782, το εχω 5 χρονια, τα εφαγε τα ψωμια του, μπουκωνει απο τα connections, δεν ακουει.. Με βλέπω για αλλαγη παροχου..

 

 

 

 Αυτα.

 

Αλλαξε client δοκιμασε Vuze
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαξε client δοκιμασε Vuze

 

Καλή φαινεται αυτη η vuvuzela αλλά για καποιο λόγο εκει που πιανει full ταχυτητα, μηδενιζει και μετα ξανανεβάζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...