Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ενταξει δεν ξερω αν ειναι τοσο απλο. Ακομα κι αν ο αλλος το κρατα μονο για να τρομοκρατησει, αν πας να του την πεσεις απο πισω και μαλακωδως στην καρφωσει σε κανα πλευρο π.χ τι γινεται? 

Δε σου λεω να απειλειται πραγματικα η ζωη καποιου οπου εκει δεν ξερεις πως θα αντιδρασεις, αλλα αν διακυβευεται ενα κινητο και μια τσαντα και ο αλλος εχει μαχαιρι, ε ας τα παρει να τελειωνουμε και εχω και κατι ψιλα στην τσεπη που λεει ο λογος.

 

Point is ότι έχουν αποθρασυνθεί. Δεν έχω θέμα να χάσω το κινητό μου, το laptop μου, το tablet.....whatever απλά δεν θα θελα να καταλήξει στα χέρια αυτών. Δεν γουστάρω δηλαδή να αποκομίσουν συγκεκριμένα αυτοί το παραμικρό όφελος όχι ότι καίγομαι να διατηρήσω το xy υλικό στην κατοχή μου.

 

Η πιθανότερη αντίδραση μου είναι σε περίπτωση που μου πει κάποιος δώσε μου το κινητό, tablet είναι είτε να του το πετάξω στο κεφάλι και να κάνω τον bolt από την άλλη είτε να το πετάξω με δύναμη σε κανένα τοίχο ή στο οδόστρωμα να σπάσει και να ξανακάνω τον bolt (Τρέμε Τζαμαικανέ!!!!)

 

Χέστηκα για το προιόν ως προιόν, απλά δεν θέλω αυτό να γίνει η αιτία να αντλήσουν την παραμικρή "χαρά" άτομα που θεωρώ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ!!!!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολόκληρο καλοκαίρι και δεν έχεις κάτσει ούτε δευτερόλεπτο στο σαλόνι σ'εκείνη τη γωνιά που σε αφήνει να βλέπεις τη θάλασσα στο βάθος  απ'το παράθυρο. Γυρνάς από ολονύχτιο και τρως φλασιά για ένα τελευταίο πρωϊνό τσιγάρο πριν απ'τον ύπνο, σ'εκείνη τη γωνιά. Κι ανακαλύπτεις ότι η φλαμουριά έχει θεριέψει τόσο από πέρισυ, που πλέον δεν βλέπεις ίχνος θάλασσας. Αϊ γαμήσου μεθυστική φλαμουριά, θα σε ξεμπροστιάσω στο βαθυστόχαστο -χα- ινσόμνια. Ελεεινές δηθενιές, καλημέρες και καληνύχτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθαν μάρτυρες του Ιαχωβά στην πόρτα αλλά με έπιασαν απροετοίμαστο και δεν είχα με τι να τους τρολλάρω.
 
Τόση μπουρδολογία και απροσανατολισμό στην συζήτηση είχα καιρό να ακούσω. Η μία που έμοιαζε με την παπαρήγα είπε όταν ρώτησα ότι θεωρεί την εξέλιξη των ειδών τεράστια βλακεία και ηλιθιότητα.
 
 
Είπαν ότι θα ξανάρθουν. Θα κολλήσω έξω από την πόρτα μια πεντάλφα και έναν τράγο(υπάρχει καμιά καλή εικόνα συνδιαστική?)
 
 
Και πείτε τίποτα καλό να τους που θα τους εκνευρίσει, αν είναι δυνατόν αυτό γιατί φαίνονταν πολύ μαζοχιστές και μάο μάο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...