Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eκτός από στόκος είσαι πιθανός και επικίνδυνος αν κάνεις τον ληστή να αισθανθεί απειλή

Και εμένα μου βγαίνουν κάτι ηρωικά, αλλά έχω καταλήξει ότι είναι η λάθος επιλογή

Απλά ενημέρωση το 100 ρε παιδιά και αν γίνει κάτι, έγινε :/

 

edit: αν είσαι pro σαν τον παραπάνω, τί να πω. Εγώ μιλάω για ανθρώπους με καμία σχετική γνώση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Μου αρέσει πάντως που όσοι τάσσονται υπέρ βοήθειας του συνανθρώπου,πάνε να το κάνουν αντρίκια,mano a mano και με φινέτσα (α τςςςς).

Ρε,πισώπλατα και κλωτσιά στα ούμπαλα.Αφού πέσει κάτω σφαδάζοντας,"πηδώ-πατώ-και την μάνα μου αγαπώ" μέχρι να του γίνουν πουρές.Κανένας δέν θα σας πεί αδερφή...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα η μάνα μου ειπε οτι δεν με ξαναμαζευει απο κρατητήριο 
θα με αφήσει μέσα και οτι πάθω καλά να το πάθω
καταλαβαίνεις τι δράμα περνάω?α? :ph34r:  να θες να δίρεις και να μη μπορεις 
δηλαδή μπορείς αλλα όχι σε κινή θέα 
το θέμα ειναι πόσο κρατιέσαι 
έχει την χάρη του , δίνεις και τρως ξύλο και μετά τα σκέφτεσαι και γελάς 
εκτός αν σκοτωθείς , τότε δε γελάς  :mellow: 
 

άσχετο αλλα ακούω ενα τραγουδάκι και μου έρχεται να κάνω βουτιά μες την οθόνη
να αγγίξω τον ήχο που ακούγεται παχύρρευστος σαν γιαούρτι γίδιο 
και αυτή η γκόμενα έχει τη φάση της 


 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν μπεις σε ένα καυγά με οπλισμένο αντίπαλο ενώ εσύ έχεις μόνο το πουλί σου, δεν είσαι θαρραλέος. Είσαι μαλάκας.

 

 

Αυτο βασικα. 

 

Γενικα φιλτραρεις την κατασταση. Οι συγκεκριμενοι ηταν περισσοτεροι "αλητες της πλατειας" φαση, δεν φανηκαν υπερβολικα επικινδυνοι, απλα γοριλοκατασταση. Ειμαι 100% σιγουρος πως αν πηγαιναμε μπροστα τους αλλοι τοσοι, παιζει και να εβαζαν τα κλαματα ξερωγω.

 

Προσωπικα αλλη μια αναλογη ιστορια μου ειχε κατσει στην Πανεπιστημιου στο υψος της Ομονοιας με εναν φτιαγμενο να προσπαθει να ληστεψει μια κυρια (στυλ γυρναω απο θεατρο) και να την εχει εγκλωβισει στην κλειστη Western Union. Παλι ολοι την προσπερνουσαν και ο τυπος ηταν και μιση μεριδα. Εκει ομολογουμενως τον επιασα απο το λαιμο (σκεφτομενος μη βγαλει και κανα μαχαιρι παραλληλα) και τον εσπρωξα κατω αν θυμαμαι καλα. Η πλακα ειναι πως μετα οταν μου ελεγε ευχαριστω η κυρια εγω της ζητουσα αντισηπτικο. Σουρεαλ. :lol:

 

Παντως πρακτικα ξερω πως δεν το χω σε fights κλπ καθολου, απλα βασιζομαι στο υψος τα γενια και το εκτοπισμα μου περισσοτερο. Αν καποιος συμπερανει πως δεν... την εχω βαμμενη. 

 

Απλα μου τη δινει η φαση κοιταω αλλου, ειδικα σημερα, πραγματικα ειμασταν τοσοι αντρες στο βαγονι που αν σηκωνομασταν ολοι απλα δε θα υπηρχε καν λογος να γραφω τωρα. Πικ οφ δε μομεντ επισης μια ξανθια (ωραια κατατα) η οποια εβλεπε τι γινοταν και χαζογελουσε. Ουτε καν καταλαβα πως αποκωδικοποιουσε το ερεθισμα στο μυαλο της εν τω μεταξυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά , εννοείται κόβεις φάτσα . Αν πχ ο άλλος έχει φάτσα καημένου , είναι μισή μερίδα κλπ μετράει . Οπως επίσης σκέφτεσαι και οργανώνεις διάφορα . Πχ αν δεξια-αριστερά του έχει άλλο κόσμο , αν έχεις δρόμο διαφυγής για το ενδεχόμενο αποτυχίας , αν εχεις κοντά μωρά ή παιδάκια , αν έχει κανα αντικείμενο να το αρπάξεις κλπ .

Σε κλάζματα δευτερολέπτου αυτό . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν είναι με μαχαίρι , πας απο πίσω/πλάι και τον αρπάζεις .

 

Στις περισσότερες των περιπτώσεων ο υποτιθέμενος το κρατάει απλά για να τρομοκρατήσει . Δεν πιστεύω πως θα μαχαιρώσει .

 

Ενταξει δεν ξερω αν ειναι τοσο απλο. Ακομα κι αν ο αλλος το κρατα μονο για να τρομοκρατησει, αν πας να του την πεσεις απο πισω και μαλακωδως στην καρφωσει σε κανα πλευρο π.χ τι γινεται? 

Δε σου λεω να απειλειται πραγματικα η ζωη καποιου οπου εκει δεν ξερεις πως θα αντιδρασεις, αλλα αν διακυβευεται ενα κινητο και μια τσαντα και ο αλλος εχει μαχαιρι, ε ας τα παρει να τελειωνουμε και εχω και κατι ψιλα στην τσεπη που λεει ο λογος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα ενα χαρτόνι απο ρολό απο χαρτί κουζίνας και λίγο αλουμινόχαρτο και κατασκέυασα τον καλύτερο φίλο του ανθρώπου 
ειναι beta ακόμα , το έβγαλα baf-x 3000  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

καληνύχτρα  B)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτό όπου πας, πας με αυτό το αξεσουαρ και αν σου την πέσει κανενας μοιράζεις λουλούδια.

 

http://www.youtube.com/watch?v=fft2jW1KBEI

 

Σσσσσσσσσσσσσσσσσσ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχάς στόκος είσαι και φένεσαι , καθρεφτάκι , όποιος το λέει είναι , και τα σχετικά .

Αναφερόμουν στο Link.png Site: http://www.insomnia.gr/topic/457843-the-official-off-topic-thread/?p=52611864">ποστ του caution

Για σένα μπήκε το edit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...