Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Να τσακίσω το κουτί με τα σιροπιαστά ή όχι; 

 

Και αν όχι, να τσακίσω το κουτί με τα γλυκά ή όχι; 

 

Και αν όχι... στο διάλο να πάτε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ εχουμε ξεφυγει. 

 

Τραινο 7μιση το απογευμα περιπου. Ειναι μια παρεα 3 πιτσιρικαδων ενας εκ των οποιων ειχε το galaxy S4 (αν καταλαβα καλα). Ξαφνικα σκαει ενας 25ρης+ διπλα του και φωναζει "Ρε εδω ελατε". Και σκανε αλλοι 3-4 ενας εκ των οποιων ηταν γομαρι και προσπαθουσαν με τσαμπουκα να του παρουν το τηλεφωνο. Ο πιτσιρικας δεν το εδινε και σε καποια φαση ο ενας τον επιασε για να του το παρει (ενω οι αλλοι εκαναν κυκλο).

Τεσπα πανω που ετοιμαζομουν να παω προς το μερος τους για να δω αν μπορω να βοηθησω την κατασταση σηκωθηκε ενας 45ρης και τους απετρεψε.

Το τραινο ψιλογεματο απο κοσμο (αρκετοι Αεκτζηδες, δεν ξερω αν ειχε καναν αγωνα) και κανεις αλλος δεν κουνηθηκε. Οι τραμπουκοι εμειναν λιγο και βγηκαν στον Αγ. Νικολαο οπου πηγαν στο προηγουμενο βαγονι. Στα Κατω Πατησια τους ειδα να τρεχουν προς την εξοδο.

 

Ο,τι να ναι και εντελως στεγνα.

δεν θυμαμαι αν το εχω γραψει αλλα πριν μερικα χρονια μια γνωστη μου πηγε ενας να τη κλεψει με μαχαιρι στο τρενο.με κοσμο γεματο.της ελεγε δωσε μου τη τσαντα της, τη τραβαγε και εκεινη τον παρακαλεσε να την αφησει να παρει απο μεσα τουλαχιστον τις σημειωσεις της σχολης.τις πηρε και μετα το τσουτσεκι πηρε τη τσαντα και εφυγε σαν κυριος.κανεις μα κανεις δεν την βοηθησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έπρεπε να κάνουν τους παλικαράδες για να σώσουν τις σημειώσεις της  δεσποινίδας

 

Τα λεφτά το κινητό?το ότι ήταν ένας τύπος με μαχαίρι μπροστά σε μια κοπέλα που μπορεί αύριο μεθαύριο να εμφανιστεί μπροστά σε εμένα ή σε εσένα? Μια φωνή να βάλεις το 100 να πάρεις μπορεί να βοηθήσει.Νομίζω την έχουμε ξανακάνει αυτή τη συζήτηση...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπεις σε ένα καυγά με οπλισμένο αντίπαλο ενώ εσύ έχεις μόνο το πουλί σου, δεν είσαι θαρραλέος. Είσαι μαλάκας.

 

Having said that, εγώ έτσι θα πάω... το ξέρω... μεγάλος χιμπατζής σε τέτοια σκηνικά - σαν το σκυλί στ' αμπέλι θα με φάνε :/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του ζητάς ευγενικά να αφήσει την τσάντα και να φύγει 

αμα ειναι οπλισμένος τραβάς φαλτσέτα


αμα έχει πιστόλι κάνεις την πάπια


εγώ ποτέ δεν μπλέκομαι σε καυγάδες και ούτε έχω δώσει ξύλο σε κανέναν
δεν ξέρω να δίνω ουτε μπουνιά , τίποτα
και είμαι και μικροκαμωμένο , το πολύ πολύ να με λυπηθούν και να φύγουν

ειναι παράνομο να ασκείς βία και εγώ σαν νόμιμος πολίτης προσπαθώ να τηρήσω τους νόμους στο έπακρο 

αχχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχααχχαχαχαχαχαχαχααχχααχχα the irony is hard here

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι με μαχαίρι , πας απο πίσω/πλάι και τον αρπάζεις .

 

Στις περισσότερες των περιπτώσεων ο υποτιθέμενος το κρατάει απλά για να τρομοκρατήσει . Δεν πιστεύω πως θα μαχαιρώσει .

 

Αρπάζεις καρπό και βραχίονα , σπρώχνεις πίσω , κρατάς κεφάλι , και τρικλοποδιά .

 

Στην τελική , βασικές γνώσεις Αϊ Κίντο αν έχεις , εισαι κομπλέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...