Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

καλε το καημενο πρεπει να πεθανε απο τον πονο. βρωμογατος σερνικος

 

Δεν πρέπει να είχε βάλει καπότα ο αχρείος..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη γειτονιά μου ( με την ευρύτερη έννοια του όρου ) εδω και καιρό είναι ενα μαγαζί χωρίς παράθυρα ( παλιά ήταν κρεπερί ) που γυρω γυρω εχει μουσαμα και μια προεξοχή σαν εξτρα δωμάτιο , μπροστά απο την πόρτα , που προεξέχει στο πεζοδρόμιο και εχει ενα σκαλί . Σαν προθάλαμος φάση .

 

Επειδή σαφως δεν μπορώ να χτυπήσω την πόρτα , ή να ρωτήσω στην ταβέρνα απέναντι 

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος να μάθω αν είναι κωλόμπαρο ή απλά παρακμιακό μπαρ ; Ή απλά χαρτοπαικτική λέσχη ; Αν και χαρτοπαικτική έχω ακριβώς απέναντι , αλλα τα κλασσικά . Κουρτίνα , ανοιχτη πορτα που βλέπεις μονο γλάστρες με λουλούδια , και απέξω " internet cafe " .

 

Το βράδυ έχει μονο απέξω αναμένο εναν σωλήνα σε σχήμα σαξόφονου , χρώματος μωβ .

 

Για πείτε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακουγα τραγούδι κάποιου που έχει πεθάνει και ακούω σε μια φάση στο τραγούδι "του νεκρού" και χέστηκα :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νταξ εχουμε ξεφυγει. 

 

Τραινο 7μιση το απογευμα περιπου. Ειναι μια παρεα 3 πιτσιρικαδων ενας εκ των οποιων ειχε το galaxy S4 (αν καταλαβα καλα). Ξαφνικα σκαει ενας 25ρης+ διπλα του και φωναζει "Ρε εδω ελατε". Και σκανε αλλοι 3-4 ενας εκ των οποιων ηταν γομαρι και προσπαθουσαν με τσαμπουκα να του παρουν το τηλεφωνο. Ο πιτσιρικας δεν το εδινε και σε καποια φαση ο ενας τον επιασε για να του το παρει (ενω οι αλλοι εκαναν κυκλο).

Τεσπα πανω που ετοιμαζομουν να παω προς το μερος τους για να δω αν μπορω να βοηθησω την κατασταση σηκωθηκε ενας 45ρης και τους απετρεψε.

Το τραινο ψιλογεματο απο κοσμο (αρκετοι Αεκτζηδες, δεν ξερω αν ειχε καναν αγωνα) και κανεις αλλος δεν κουνηθηκε. Οι τραμπουκοι εμειναν λιγο και βγηκαν στον Αγ. Νικολαο οπου πηγαν στο προηγουμενο βαγονι. Στα Κατω Πατησια τους ειδα να τρεχουν προς την εξοδο.

 

Ο,τι να ναι και εντελως στεγνα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@stormrain: :| Τηλέφωνο το 100;

 

@προηγούμενη σελίδα: και εγώ όλο το καλοκαίρι με το μποξεράκι ανοίγω την πόρτα, στέλνω κάποιο μήνυμα που δεν ξέρω :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πώς λειτουργούν. Εγώ απλά αναφέρω το συμβάν· "είμαι εδώ και συμβαίνει αυτό". Σε ρωτάνε τί θέλουν

Σε ένα συμβάν, έτυχε να υπήρχε ασφάλεια ακριβώς δίπλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...