Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Καλά δεν έχεις δει ποτέ άνθρωπο να φτιάχνει πίτσα; Και στην τελική τι ίντερνετ τι σκατά το έχεις;

 

Έφτιαξα πίτσα μετά από ξενύχτι και με ύπνο 2 ωρών. Σιγά μην καθόμουν να το ψάξω περισσότερο :P

 

nicoc νά'σαι εσύ νοικοκύρης να κάνουν ουρές τα κοριτσάκια στα πόδια σου (ή στην ποδιά σου).

α?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτιαξα πίτσα μετά από ξενύχτι και με ύπνο 2 ωρών. Σιγά μην καθόμουν να το ψάξω περισσότερο :P

 

nicoc νά'σαι εσύ νοικοκύρης να κάνουν ουρές τα κοριτσάκια στα πόδια σου (ή στην ποδιά σου).

α?

 

αυτό ειναι δουλειά τσι γυναίκας

 φέρω κυνήγι , γυναίκα μαγειρέψει κυνήγι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτιαξα πίτσα μετά από ξενύχτι και με ύπνο 2 ωρών. Σιγά μην καθόμουν να το ψάξω περισσότερο :P

 

nicoc νά'σαι εσύ νοικοκύρης να κάνουν ουρές τα κοριτσάκια στα πόδια σου (ή στην ποδιά σου).

α?

Αυτές είναι μαλακίες... Πως θα βγεις στην κοινωνία αν δεν ξέρεις να μαγειρεύεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζω και χωρίς να ξέρω να μαγειρεύω ρε! Και μ'ένα ποτήρι γάλα την ημέρα ζω, έτσι κι αλλιώς ποτέ δεν ήμουν μεγάλη fan του φαγητού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα βράδυ εκεί που άραζα και έπινα το ποτό μου παρακολουθούσα ενα βίντεο στο youtube "how become a living god" και μου φάνηκαν λογικά αυτά που έλεγε
πριν λίγο το ξαναείδα αλλα μου φάνηκε απατεώνας
του είχα στείλει ενα mail εκείνο το βράδυ αλλα δεν θυμάμαι τι του έγραφα, ούτε απο που το έστειλα
ακόμα να απαντήσει (μετά απο 1-2 μηνες)

αυτό είναι το profile του στο youtube
http://www.youtube.com/user/EAKoettingOfficial?feature=watch

γιατι δεν απαντάει ? α ? :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαράδεκτος!Και πώς θα χορτάσεις?Θα παραγγείλεις πίτσα από νένυα?

 

μια χαρά χόρτασα (ήπια και μια μπύρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν συγκεντρώνεις όλες τις απορίες σου να τις εκδόσεις σε βιβλίο? α?

Bestseller θα γινόταν σου λέω!

γράφω μυστικά ενα βιβλίο που θα είναι η κληρονομιά μου στις επόμενες γενιές , στον κόσμο 

εκεί θα αναφέρονται τα πάντα για εμένα , το έργο μου και τις αλλαγές που προκάλεσα γύρω μου

η προσωπικότητα μου θα αναλύεται ώστε να μπορέσει να με καταλάβει και ο ποιο ηλίθιος αναγνώστης

και φυσικά θα μείνει κριμένο και σφραγισμένο για πολλά χρόνια πριν ανακαλυφθεί  

προσπαθώ να βρω υλικό που δεν διαβρώνεται για εξωτερικό περίβλημα , γιατι θα έχει στρώσεις το κουτί του

θέλω να μπορεί να διατηρηθεί στο χώμα για τουλάχιστον 200 χρόνια.

 

θα φτιάξω και ενα γρίφο ώστε να χρειαστεί να τον επιλύσουν πριν ανακαλύψουν την τοποθεσία του και θα τον τοποθετήσω σε διάφορα βιβλία στην βιβλιοθήκη της Πάτρας

μαζί στο κουτί θα βάλω και ενα δόντι για φυλαχτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...